yeni astra teyp hakkında

fehim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.arabacimotomotiv.com
Ekstra kabloya felan ihtiyacın yok sadece ekranı getirt ama dikkatli ol ekran illaki sökülen ekrandan sıfırlanmış olsun bide ebaydan alcaksan mutlaka paypal ile satış yapan bi satıcıdan al paran uçmasın feedbackleride iyice incele mümkünse almancı bi akrabanın adresine yollat yoksa burda gümrüğe takılma ihtimalide var haberin olsun. Bol şanslar... Bide çerçeveyi şimdiden sipariş ver 20-25 günde anca geliyo :)

eyvallah, çok yardımcı oldun,araştırmalar sürüyor bakalım netice ne olacak, ebay haricinden almıştın sanırım sen cid i nereden aldın...?

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekstra kabloya felan ihtiyacın yok sadece ekranı getirt ama dikkatli ol ekran illaki sökülen ekrandan sıfırlanmış olsun bide ebaydan alcaksan mutlaka paypal ile satış yapan bi satıcıdan al paran uçmasın feedbackleride iyice incele mümkünse almancı bi akrabanın adresine yollat yoksa burda gümrüğe takılma ihtimalide var haberin olsun. Bol şanslar... Bide çerçeveyi şimdiden sipariş ver 20-25 günde anca geliyo :)

kardeş ben izmirdeyim:) şimdi ben bu ekran olayına takmış durumdayım.2hafta önce arnavutlukta baktım çıkmacıya(daha doğrusu çalıntı parcacıya:D) bu code mevzusu canımı sıktı almadım,üstelik çok uygundu fiyatı.bu sıfırlanma aracın üstünde oluyo dedin.nasıl oluyo bir fikrin varmı?bide cerceveyi nerden sipariş ediyorsun?

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ben izmirdeyim:) şimdi ben bu ekran olayına takmış durumdayım.2hafta önce arnavutlukta baktım çıkmacıya(daha doğrusu çalıntı parcacıya:D) bu code mevzusu canımı sıktı almadım,üstelik çok uygundu fiyatı.bu sıfırlanma aracın üstünde oluyo dedin.nasıl oluyo bir fikrin varmı?bide cerceveyi nerden sipariş ediyorsun?
abi keşke alsaydın bulursan banada alıver uygun fiyata :) kod olayı kolay çözüyorlar. Sen al bana mesaj at yardımcı olurum kodu kafana takma.

baturalpalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben takılmayalı neler olmuş burda böyle yahu.. özgür arkadaşım ekran olayını çözmüşsün. tebrik ederim. güle güle kullan. cesaretin ve azmin sayesinde bizlere bir yol açtın. bende renkli ekran taktıracağım, çok şekil olmuş. :good: ben de izmirdeyim. kim yapıyor bu işleri izmirde, bilgi verebilirmisin.

izmirli_kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nv 90 dvd ve renkli ekran nın min. kaç para olacağını gelecek hafta öğreneceğim,haber veririm size olmadı özgür ün dediği gibi code lu alıp kırdırırız,topluca:) ben onu da araştırırım

Neo59

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar yabancı ülkede tanıdığı imkanı olan birileri varsa ön ayak olsunda topluca getirtelim şu ekranlardan. ozgurfree arkadaşımız çok uğraşmış yapmış helal olsunda devlet sırrı gibi saklıyo oda. Ama anladığım kadarı ile kodu sıfırlanmış yada sıfır ekran getirtirsek araca takma ve ekranı tanıtma işlemi var ve kolay. Ekran kodlu gelirse ozgurfree arkadaşımız yardımcı olacak artık :) Ne dersiniz arkadaşlar kimler renkli ekran istiyor?

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar cd70 navi ve cd 50 telefonlu opel.com.tr den aksesuarlara girin. orda satılıyor. fiyat çok yüksek tabi. ekranıda aradım ama yoktu

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben takılmayalı neler olmuş burda böyle yahu.. özgür arkadaşım ekran olayını çözmüşsün. tebrik ederim. güle güle kullan. cesaretin ve azmin sayesinde bizlere bir yol açtın. bende renkli ekran taktıracağım, çok şekil olmuş. :good: ben de izmirdeyim. kim yapıyor bu işleri izmirde, bilgi verebilirmisin.
Abi sen ekranı bul sona gerisi çok kolay artık.

fehim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.arabacimotomotiv.com
Merhabalar ardslar.
ekran polonyadan 4 gun içinde sorunsuzca (hızlı teslimat için 35€ kargo odedim.)cerceve yani adaptoru ise yaklasık 1 haftada izmirdeki depodan antalyaya geldi.bi arkadasım aracılıgıyla kıbrısa getirttim. carsamba gunu kendim monte ettim dun ise programlama için kıbrıs toros opel servisine goturdum.uzun ugraşlar sonunda ancak programlandı.fakat ekranda arac bilgisayarı bilgileri cıkmıyor(range,BC1,BC2,)ve settings bolumunde işlem yapılmıyor,BASS and TREBLE fonksiyonunuda ekrandan gorerek (GID ekranda oldugu gibi) uygulayamıyorsun.Acıkcası canımı sıktı BC olmaması .serviste soylediklerine gore CD 30 mp3 ile CID ekran birbirini tam olarak desteklemiyorlarmış.bi araştıralım bakalım,umarım cozeriz.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ardslar.
ekran polonyadan 4 gun içinde sorunsuzca (hızlı teslimat için 35€ kargo odedim.)cerceve yani adaptoru ise yaklasık 1 haftada izmirdeki depodan antalyaya geldi.bi arkadasım aracılıgıyla kıbrısa getirttim. carsamba gunu kendim monte ettim dun ise programlama için kıbrıs toros opel servisine goturdum.uzun ugraşlar sonunda ancak programlandı.fakat ekranda arac bilgisayarı bilgileri cıkmıyor(range,BC1,BC2,)ve settings bolumunde işlem yapılmıyor,BASS and TREBLE fonksiyonunuda ekrandan gorerek (GID ekranda oldugu gibi) uygulayamıyorsun.Acıkcası canımı sıktı BC olmaması .serviste soylediklerine gore CD 30 mp3 ile CID ekran birbirini tam olarak desteklemiyorlarmış.bi araştıralım bakalım,umarım cozeriz.

Ekranın yazılım versiyonuna bakman lazım daha önce forumda yazmıştım. Ustanın bana dediği; eğer ekran arabanın modelinen daha eski bir üretim ise yakıtla ilgili bilgiler ya güvenilir olmuyor yada çalışmıyor. Tahmin ediyorum seninki de böyle bir durum yada TECH2 programlaması esnasında variant programming yaparken eksik programlama da yapılmış olabilir.

Benim araba 2005 ekranın üretim tarihi 2007 ve bende BC ve anlık tüketim hatasız çalışıyor. Tahminim bu versiyon uyuşmazlığından oluyor. Bir kontrol edin.