yeni astra teyp hakkında

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman şuna bak derim wireless oymak yok delik açmak yok kablo yok tertemiz plakanın üstüne koyuluyor görünmüyorda dışardan

wc1007c.jpg

9cm.TFT-LCD monitorlü Kameralı arka görüş sistemi,Kablosuz Bağlantı Model No: WC-1007
Item Value GENERAL Transmission Frequency ISM 2,400~2,483 MHz Transmission Power 10mW/CE; 2mW/FCC Operating Frequency 2414MHz;2432MHz;2450MHz;2468MHz Unobstructed Effective Range 50m(Min.) Modulation Mode FM Operating Temperature -10 ~ +50(Degree C) / +14~ +122(Degree F) Storage Temperature -20 ~ +60(Degree C) / -4 ~ +140(Degree F) Operating Humidity ?85%RH CAMERA Imaging Sensor Type CMOS Picture Total Pixels PAL:720×480 Pixels;
NTSC: 724×576 Pixels
Horizontal Resolution 410 TV Lines View Angle PAL:80°; NTSC:80° Minimum Illumination 0Lux Night Vision Range 4m Consumption Current 130mA(Max.) Power Supply DC +12V or +24V Dimensions(W×D×H) 258*37*41 mm Weight 122g Operating Temperature -20 ~ +50(Degree C) / -4~ +122(Degree F) RECEIVER LCD Screen Type 3.6 inches TFT-LCD Effective Pixels 960×240 Receiving Sensitivity ?-85dBm Video System NTSC/PAL Color Configuration R.G.B.delta Consumption Current 250mA(Max.) Power Supply DC +12V or +24V Dimensions(W×D×H) 108*37*75 mm Weight 165 g
1 Adet 212 USD + KDV

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KDV Dahil 206,25 YTL Havale ile 195,94 YTL (%5 Havale İndirimi)
MODANOM BLUETOOTH ARAÇ KİTİ Hepsi burada fiyatı

otrota131502-1.jpg

MODANOM PARK SENSÖRLÜ AYNADAN KONTROLLÜ BLUETOOTH ARAÇ KİTİ

otrota341478.jpg

otrota341478-1.jpg

otrota341478-3.jpg

Buda parksensörü paketli hem bluetooth hem park sensörünüde aynadan izleyebiliyorsun

bluetooth düşündüğün için koydum

bununda fiyatı 300 ytl

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) gedizler böyle zaten saçma sapan fiyatlar istiyorlar herşey için .samak mı istemiyorlar ne istiyorlar anlamadım

Aslında forumu incelersen bulursun ancak ben sana kısa bir özet geçeyim. Bunları bulmanın en kolay yolu ebay ancak ordakilerin çoğu hatta hepsi kodlu. :alkis: Çünkü ya pro olmayan kişilerce sökülmüş yada çalıntı. Çoğunluğu çalıntı. Fiyatları ise 250 - 400 avro arası değişiyor. Kod olayını en iyi özgürfree kardeş biliyor. Eğer özelden yazarsan o sana kesin cevap verir. Diğer yol ise bazı firmalar var bunlar kazalı araçlardan gayet pro bir yol ile bu ekranları söküyorlar hiç ebaye bulaşmadan onlar aracılığı ile halletmen. ben bu şekilde 300 avro verdim. Forumdaki bazı arkadaşlar pahalı dedi ancak kod falan uğraşmadım. Servise gittim 29 YTL çerçeve + programlama ve işçilik toplam 65 YTL de o; ekran olayı bitti. Ayrıca ülkemizin nacizane gümrük prosedürlerini de hiç unutma. Benim ekran direk adresime kadar geldi. Kutu hiç açıılmamıştı valla kontrol dahi yoktu. :eek: Ancak http://forum.iyibey.com/ adresini bir oku neler var neler.:confused: Anlayacağın ülkemizde gümrük işi şans işi. Ben sana tecrübelerimle sabit nacizane bir kaç bilgi vereyim.

1.) Kesinlikle hediye işareti konacak. (Fatura normalde 100 AVRO altı olacak. Bayramlardan bir ay önce ve bir ay sonra 300 AVRO olabilir.)
2.) Mümkünse alışverişler gümrük birliği üyesi ülkelerden yapılacak.
3.) Ürünün kutusunda hiç bir şekilde firma adı geçmeyecek. Şahıstan şahısa göderi olacak.
4.) İkinici el araç parçalarının ülkeye sokulması kesinlikle yasaktır. Bunu unutmayalım.
5.) Ekran ve radyo gibi ürünlerde TRT bandrolü olduğu unutulmamalı (Eğer gümrükte takılırsa)
6.) Taşradan yapılan işlemler büyük şehire göre daha kolay.
7.) Hiç bir zaman bir kutuda iki aynı ürün olmasın. Yoksa ilk soru bunun ticaretini mi yapıyorsun olacaktır.
8.) Eğer yurt dışında tanıdığın varsa ürünü o getirsin. ( Mesala bir akraba yada bir denizci v.s.)
9.) Tracking numarası istemeyi unutma postanı en iyi bu şekilde takip ediyorsun.
10.)Kutunun boyutunu maksimum derecede küçük tutmayı söylemeyi unutma.
11.)Benim için en önemli olan ise asla özel şirketler üzerinden gönderi kabul etmeyin. (FEDEX, UPS gibi) Her zaman satıcıya ülkesinin ptt sini kullanmasını söyleyin. Eğer özel kargo şirketi ile gönderi yapılırsa valla gümrükten çekmek için ürünün parasından daha fazla para verirsiniz. Ancak PTT de bu para 1.5 YTL ardiye ücretidir. Özel kargo şirketleri ardiye ücreti yanlış hatırlamıyorsam 150 YTL. Ayrıca eğer ürün bu şirketler üzerinden size geldiğinde gümrüğe takılırsa ürünü ancak bir gümrük müşaviri aracılığı ile çekebilirsiniz ki buda size parçanın fiyatına göre (Ekran için 400 AVRO dan hesaplarsak yaklaşık 800 YTL ye patlar.) çok fazlaya patlar.

Diğer bir husus ise CD 30 MP3 ile tam uyumlu değil birincisi bunu bilmen. Bass ve tiss ayarlarını yapabiliyorsun ancak ekrandan göremiyorsun. (Fehim kardeşe teşekkürler.) Settings menüsü ve BC menüsünde kontrol sadece direksiyondan. Audio settings sarı ekranda nasılsa bu şekilde kalıyor. Benden bu kadar.

o zaman şuna bak derim wireless oymak yok delik açmak yok kablo yok tertemiz plakanın üstüne koyuluyor görünmüyorda dışardan

wc1007c.jpg

9cm.TFT-LCD monitorlü Kameralı arka görüş sistemi,Kablosuz Bağlantı Model No: WC-1007
Item Value GENERAL Transmission Frequency ISM 2,400~2,483 MHz Transmission Power 10mW/CE; 2mW/FCC Operating Frequency 2414MHz;2432MHz;2450MHz;2468MHz Unobstructed Effective Range 50m(Min.) Modulation Mode FM Operating Temperature -10 ~ +50(Degree C) / +14~ +122(Degree F) Storage Temperature -20 ~ +60(Degree C) / -4 ~ +140(Degree F) Operating Humidity ?85%RH CAMERA Imaging Sensor Type CMOS Picture Total Pixels PAL:720×480 Pixels;
NTSC: 724×576 Pixels Horizontal Resolution 410 TV Lines View Angle PAL:80°; NTSC:80° Minimum Illumination 0Lux Night Vision Range 4m Consumption Current 130mA(Max.) Power Supply DC +12V or +24V Dimensions(W×D×H) 258*37*41 mm Weight 122g Operating Temperature -20 ~ +50(Degree C) / -4~ +122(Degree F) RECEIVER LCD Screen Type 3.6 inches TFT-LCD Effective Pixels 960×240 Receiving Sensitivity ?-85dBm Video System NTSC/PAL Color Configuration R.G.B.delta Consumption Current 250mA(Max.) Power Supply DC +12V or +24V Dimensions(W×D×H) 108*37*75 mm Weight 165 g
1 Adet 212 USD + KDV

Çok teşekkürler.:good:

Son düzenleme:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde yazmayı unutmuşum sakın tamir yapıldı geldi gibi bir palavra sıkmayın onun prosedürlerini bilmek bile istemezsiniz. :mad: Taaaaa sanayi ve ticaret bakanlığına kadar gidiyor. Aman dikkat burası Türkiye.:kop:

snowboard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrü valla çok teşekkürler ellerine sağlık. o zaman şöle yapıcam bazı firmalar var dedin kazalı araçlarden pro bir şekilde çıkarıyorlar demişin bu senin aldığın firmayla nasıl bağlantıya geçebilirim?öle yaptırıym daha iyi olucak hem uğraşmamda hiç birde hangi servise işçiliği yaptırdın?bende oraya yaptırıym.

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şükrü bende otomatik ekolayzırlı bir anfi alırsam bu renkli ekranı beraber alıcaz :) ünyeye gelicem senin taktırdığın yerde taktırıcaz :) adamalr bir kere yapmışlar elleri alışmışdır artık :)

ozgurfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler elimdeki Astra H Cid ekranı satıyorum ilgilenen arkadaşlar yarın gittigidyora baksınlar selamlar

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür arkadaşım galiba seninkinin şifre problemimi vardı özelden bir izah edermisin aynı şehirde olsak yanımda gelirdin bir denerdik olsa alırdım senden