Yeni Astra'larda Neden Hararet Göstergesi Konmamiş ?

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Defalarca settings ve bütün tuşlar denendi 7sn değil daha da fazla... Hiçbir değişiklik yok. Aracım elegance donanım 2005. Yanlızca cosmolardamı var ???

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
Defalarca settings ve bütün tuşlar denendi 7sn değil daha da fazla... Hiçbir değişiklik yok. Aracım elegance donanım 2005. Yanlızca cosmolardamı var ???

Haydiiii :) kardeş bence muhakkak gözüden kaçırdığın bir tuş vardır ama ben yinede derimki şimdi git settings tuşuna 10 saniye basılı tut bak gel sonra buraya yaz ne olacak çok merak ediyorum. :) Ama araba çalışır durumdayken yap bunu.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Comwolf1980' Alıntı:
Haydiiii :) kardeş bence muhakkak gözüden kaçırdığın bir tuş vardır ama ben yinede derimki şimdi git settings tuşuna 10 saniye basılı tut bak gel sonra buraya yaz ne olacak çok merak ediyorum. :) Ama araba çalışır durumdayken yap bunu.

valla inan hepsini 10sn'den fazla yaptım (direksiyon (bc vs..) tuşları bile dahil) . çalışırkende stopkende...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi kere settingse basıp çekiyorsun hemen akabinde ikinci kez basılı tutuyosun 7 sn. sonra ekranda görünüyo...

emin28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar boşuna uğraşmayın hararet göstergesine gerek yok.
bilimsel olarak yüksek basınç altında suyun kaynama sıcaklığı yükselir. astraların radyatöründede kapalı sistem basınçlı soğutma suyu sistemi mevcut ve kaynama noktası 120 derece. şayet bir sorun olursa ekranda yüksek ısı uyarısı oluyormuş. Servisten öğrendim.

Comwolf1980

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ELEGANCE' Alıntı:
işin püf noktası bu demekki menüye girdikten sonra.... sağol
Gittin denedin ve oldu yani :D
Bizi merakta bırakmadığın için teşekkürler. :)
Emin28 mantıklı bir açıklama yapmış ona da teşekkür ederiz. ;)

İyi forumlar.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar hararret sanırım 90 ı geçince olsa gerek ekranda uyarı çıkıyo. benim bi keresinde çıkmıştı şaşırdıydım.araç çalışır vaziyetteyken yanmıyor ama sadece kontağı açtığınızda. o da sanırım soğutma çalışmadığı için...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
settingse basıp menuye girip cimix'in belirttiği gibi ikinci kez settingse basınca uyarı sesi ve ardından TEST yazıyor. Ve ardından BC (board computer)a girince hayalinizin alabildiği kadar aklınıza ne geliyorsa bütün değerleri gösteriyor. Voltaj, anlık sürat, ısılar, easytronic bilgileri, vs.... herşey tonlarca veri var.

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
:D ee