Yeni Corsa Kararsizim Yardim.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni corsanın esentia 1.2 otomatik standart donanımlısı 28.5 e olmusken bıraz donanımlı olsun dıyorum esentianın donanımlısıda 29.5.şimdi gelelim soruma yeni corsa esentia 1.2 otomatik donanımlısımı yoksa esentia sport 3kapı 1.3 dizel otomatikmi tabi arada 5 kağat fark var ama biraz zorlayıp alcaz artık.kullanan,bilen varsa bilgilendirirse sevinirim sizce kangisi daha iyidir.bide yeni corsalar nasıldır.hem kullanım hemde donanım olarak.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çift kapı 1.3 CDTİ Njoy al tek kapısıda olabilir aslında

Son düzenleme:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdti 3 yada 5 kapı al bence. dersenki üstündeki orijinal jant çok hoş ozaman njoy al ama yok dersen ben zevkime göre yapıcam essentia al derim...iyice incele zevkine göre seç...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esentia 1.2 easytronic vites+konfor paket+metalik boya 27.000 ytl ye alabilirsin. sen bakma liste fiyatına pazarlıkla dediğim fiyata indirebilirsin.

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence kesinlikle ne olursa olsun enjoy olana bak çünkü arasında çok fark var com'n lar çok iyi

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bence modifiye etçeksen essentia alıp modife edebilirsin ama NJOy alma heee benim için çelik jant olsunda ne olursa olsun diosanda Njoj al derim kullanım ve donanım olarakta çok bi fark yok iç taraftan asdece 2 aırbeg i va r o kdadar ama alcaksan ve hemen satmayı düşünmüyorsan mutlaka CDTI derim çünkü gerçekten kullanışlı ve ekonomik

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bence modifiye etçeksen essentia alıp modife edebilirsin ama NJOy alma heee benim için çelik jant olsunda ne olursa olsun diosanda Njoj al derim kullanım ve donanım olarakta çok bi fark yok iç taraftan asdece 2 aırbeg i va r o kdadar ama alcaksan ve hemen satmayı düşünmüyorsan mutlaka CDTI derim çünkü gerçekten kullanışlı ve ekonomik

essentiya olmayıp enjoyda olanlar
mp3 çalar
arka koltuk 2 kademede yatması
ön koltuk altında çekmece
bagaj da iki katlı raf
haraketli direksiyon ileri geri, aşağı yukarı
yükseklik ayarlı ön koltuk
4 hava yastığı
çelik jant
sisi farları
esentiyayı bilmiyorum ama 6 adet hoperlor
makyaj aynası
şimdilik bukadar

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- esentiada makyaj aynası var (en azından benimkinde var)
2- konfor paketi alırsan mp3,yükseklik ayarlı koltuk ve direksiyona sahip olabiliyorsun