Yeni Corsa Kişiliksiz mi ?

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle bin

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Takma kafaya;geçenlerde ben de karıştırdım birinde,Astra sandım gerçekten ama sorun değil bunlar ...

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalite olarak araca bi sözüm yok, 206 vb. araçlara göre çok kaliteli olduğuna fazlasıyla eminim, benim beğenmediğim tek yanı görüntüsü:good: belki de dediğiniz gibi zamanla alışınca hoş gelebilir:good:

turko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ert' Alıntı:
Yeni Corsa sahibi arkadaşım kafayı sıyırmak üzere.
Hani bir ara doğan görünümlü şahin espirileri vardı ya,
şimdi değişti astra görünümlü corsa espirileri var
<< abi şu arkaya astra nikelajından yaptırdın mı, senin corsa, aynı astra olcak valla >>
<< abi sen bun astrayı kuru temizlemeye götürcektin bak çekmiş >>
<< abicim bu astranın yavrusumu ? >>
<< abi bu corsa mı, astramı ? >> gb. espiriler, yeni corsa sahiplerini bunaltmış durumda.

Eski Corsa sahibi olarak aracımın 1 km uzaktan bile görsen onu tanırsın, çünkü onun kendine has çizgileri var.
Ama yeni corsanın astranın kopyası yapılması, corsa nın kendine has kişiliğinin yok olmasına sebeb oldu. Siz ne dersiniz ?

:D Arkadaşım,yalnız espriler çok harika yani..eğlenceli...yeni corsa konusunda bende seninle aynı fikirdeyim..çok da şık olmamış..biraz kişiliksizlik var haklısın..ayrıca o reklam kampanyasını da pek de hoş bulmadım..ne olduğu belli olmayan garip yaratıklar falan kullanmışlar..hiçbirşey ifade etmiyor bence..kötü bir seçim olduğu kanaatindeyim.

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarının ve o espirileri yapanların gözüne gözlük diyorum başka bişey demiyorum...

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında alay konusu astramı bu die soran yuhh yani ayrıca reklamlar çok şekil yaptı reklamı OPELede bu yakışır süperrrrRR

CORTES

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni aldım ve çok memnunum iyi ki yapmışım dedirtiyor. Benzerlik bence bariz farklar değil. Araç önden zaten yeni vectra baz alınarak tasarlanmış. Arkada biraz astra havası var ki bu da gayet normal. Fazlasıyla tutulmuş bir konsepti bir sonraki modelde de yaşatmaya çalışmaları başarılı bir pazarlama taktiğini gösterir. Ayrıca reklamlar konusuna da gelince aracın dinamizmi ve yenilikçi görüntüsünü yansıtabilecekleri en güzel ikonları yaratmışlar ve bunlar akım olacak yakında göreceksiniz. Şimdiden bayilere CMON bebekleri var mı gelecek mi diye soranlar olduğunu duydum. Benim eşim bile arabayı alırken bebek pazarlığını sıkı tuttu da öyle alabildik 2-3 adet CMON bebeği.:)
Neyse kısaca araçlar birbirlerine benzeyecekler tabiki sebebi de talebin doğrultusu. Bakın 207' ye, Grande Punto'ya,307' ye...

Kendi segmentinin en iyisi diyebilirim Yeni Opel Corsa için. Umarım hepinize nasip olur ve görüşlerime katılırsınız.

Sevgiler
RED