yeni corsa lnSp sorunu!

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 7800 km de ama insp yazısı çıktı.servisi aradım erken yanmış dediler.bunu nasıl silerizz bilen varmı?servis uzak gitmeye üşeniyorum bilen varsa yardımcı olsun

kamil akdeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bununla ilgili forumda yeterince konu var. Lütfen yeni konu açmadan foruma bir bakın. kontağa anahtarı tak kapalı konumda sıfırlama butonuna basılı tutarken kontağı çevir 5 sn sonra ınsp yazısı silindiğine dair uyarı alacaksın. Bu kadar.

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bununla ilgili forumda yeterince konu var. Lütfen yeni konu açmadan foruma bir bakın. kontağa anahtarı tak kapalı konumda sıfırlama butonuna basılı tutarken kontağı çevir 5 sn sonra ınsp yazısı silindiğine dair uyarı alacaksın. Bu kadar.

bilip bilmeden konuşma bu yeni corsa!farklı sanırım foruma baktım bulamadım.ne olmuş yanii hayırdır!Gözümüzden kaçamaz mı ne bu böyle kendini bişey sanma!

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bilip bilmeden konuşma bu yeni corsa!farklı sanırım foruma baktım bulamadım.ne olmuş yanii hayırdır!Gözümüzden kaçamaz mı ne bu böyle kendini bişey sanma!

sakin olalım ne gereği var bu kadar agresif olmaya...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aşırı tepki vermenin gereği yok, açılış sayfasında yazıyor zaten konu açmadan arama yapınız diye, arkadaş onu hatırlatmış...

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
germeyelim ortamı....olur böyle vakalar...arkadaş uyarmış sadece..üç günlük dünya birbirini kırmaya değmez..

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortam geilmiş. yeni araçlarınki manuel olarak söndurmek tek tuşla değil bi takım seyler gerekli:)