Yeni Corsam ve şase numarası

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, nihayet uzun zamandır planladığım araç değiştirme düşüncemi bugun sonuçlandırdım. 2004 model Corsa 1.2 Njoy Sp 98000 de olan aracımı 2009 model corsa 1.2 Njoy SP 24000 de olanı ile değiştirdim. Fakat aklıma takılan noter tescil belgesinde şase numarası W0L0X olarak gözüküyor. Eski corsamdan çok iyi biliyorum bu numaralar WOLOX yani sıfır değil o harfi şeklinde idi. acaba doğrusu nedir. onlar o mu olmalı sıfır mı. Aracın ruhsatı çıkmadan hata var ise değiştirmek istiyorumda? Corsa d si olan arkadaşların ruhsatlarında nasıl yamakta?
teşekkürler

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam teşekkürler şimdi aracın vın kodunada baktım ordada sıfır yazıyor. ya bunun doğrusu acaba bu modellerde sıfırmıdır? yada doğru kodu aracın herhangi bir yerinde görebilirmiyiz.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
WOL = Adam opel AG sonra gelen rakam 0 yani sifrdir anlami özel üretim degil(yani iste ambulance,polis araci veya kursun gecirmez zirhli vs...)yani ilk WOL O harfi sifir degil
varsa yanlislik düzelttir

Rokxah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam biz plakayı değiştirirken de şase numarası sorun olmuştu,ruhsat yeniledik .s

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aynısı başıma geldi.wolox yerine wo1ox yazmışlardı.şase numarası tespitine yolladılar 140 lira ödemiştim 4 sene önce

eerrsin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugun opel türkiye müşteri hizmetlerinden arandım ve onların söylediklerine göre şase numrasında hiç bir O harfinin bulunmadığını. Orada ki görünen karakterlerin hepsinin sıfır olduğu iletildi. Bilgilerinize . Teşekkürler