Yeni degerler geldi.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni degerler geldi.

mucahitduran link' Alıntı:
İstanbul'a ailemi ziyarete gittiğimde AVM'nin otoparkına girecektik. Babam sağ koltukta oturuyordu. Tam güvenlik kontrolünden geçtik içeriye girerken camı açıp güvenliğe bağırdı "Bu aradaba LPG var!" :D Allah'tan adam duymadı, ama çok gülmüştük :D

Bizim otoparkta akıllı tanıma sistemi var plakayı tanıtmak için ruhsat fotokopisi götürmen lazım :) Aslında zaten araç kayıtlı LPG taktırdıktan sonra götürmesek nolcak kim nerden bilecek dimi  011zaa

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Turbolu olunca fark ediyor mücahit.. Bir de geçen 1. viteste anlık yakıt tüketimini yokuş yukarı kırmızı ışıkta kalkarken 60lt olarak gördüm şok oldum  011zaa
39,9 lt. üzerine çıkmıyor bende gösterge.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Bizim otoparkta akıllı tanıma sistemi var plakayı tanıtmak için ruhsat fotokopisi götürmen lazım :) Aslında zaten araç kayıtlı LPG taktırdıktan sonra götürmesek nolcak kim nerden bilecek dimi  011zaa
Aklımda çok güzel bir çözüm önerisi var ama buradan okuyupta "resmi evrakta sahtecilik"ten içeri alırlar diye korkuyorum :D

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Benim plakaları tam tarif ettiğin gibi yaptım haftasonu ve gayet güzel oldu. Ancak fotoları hızlıresimden aktarmayı beceremiyorum.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Benim plakaları tam tarif ettiğin gibi yaptım haftasonu ve gayet güzel oldu. Ancak fotoları hızlıresimden aktarmayı beceremiyorum.

hayırlı olsun hocam basit bir işlem ama aracın çehresini değiştiriyor güle güle kullanın

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

50 TL lik lpg ile 2.50 den 20 litre gazla ful ş.içi 170 km gidebildim.nasıl sizce.