Yeni degerler geldi.

01engin33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni degerler geldi.

ben 100 km de 11,5 -12 lt gaz tüketiyorum şehir içinde. 2.78 den alıyorum gazıda.1 lt gaz ile 8-8.5 km arası yol yapıyorum.8,5 un üstüne çıkamadım.Arabanın hakkını veriyorum ama.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Turbolu olunca fark ediyor mücahit.. Bir de geçen 1. viteste anlık yakıt tüketimini yokuş yukarı kırmızı ışıkta kalkarken 60lt olarak gördüm şok oldum  011zaa

Hiç dikkat etmedim. Sizde 6. Viteste var ve direk ekonomi vitesi. Aracı rahatlatıyor :)

şimdi bunlara paralel olarak; 1.4 Turbo, 1.6 115'ten daha mı az yakıyor? Ooo yooooo!!! :D

En başta ikisinin de subaplarının aynı olduğunu ve yakıt olarak eş-değer olduklarını bilseydim şu anda 1.4T kullanıyor olurdum :))

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Hiç dikkat etmedim. Sizde 6. Viteste var ve direk ekonomi vitesi. Aracı rahatlatıyor :)

şimdi bunlara paralel olarak; 1.4 Turbo, 1.6 115'ten daha mı az yakıyor? Ooo yooooo!!! :D

En başta ikisinin de subaplarının aynı olduğunu ve yakıt olarak eş-değer olduklarını bilseydim şu anda 1.4T kullanıyor olurdum :))

bundan sonra 6 ve üzeri vitesli arabalar almaya özen göstereceğim bu yüzden. cok faydasını görüyorum 90 km hızdan sonra  araba akıyor resmen. bende basta çekinmiştim ama bu rahatlık sübap sorunu tersine etki yapıyor gibi.

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

01engin33 link' Alıntı:
ben 100 km de 11,5 -12 lt gaz tüketiyorum şehir içinde. 2.78 den alıyorum gazıda.1 lt gaz ile 8-8.5 km arası yol yapıyorum.8,5 un üstüne çıkamadım.Arabanın hakkını veriyorum ama.

bence aracı fazla yüksek devirde kullanmayın derim genede siz bilirsiniz

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eşim benim işyerimin orda işe başlayacak hayırlısıyla.. Sabahları beraber gidip gelicez.. 25 gidiş 25 geliş.. 50km.. Metroyla gidip gelmesek şu anda araca tüp taktırıyordum.. Ama yine de düşünüyorum.. Eğer karda kışta zorlanırsam ve tepem atarsa gidip sürpriz yapabilirim hepinize :)

İşin güzel tarafı Ankara nın en iyi LPG ustalarından birisi benim akrabam o yüzden içim rahat :)

Fizibilite aşamasındayım.. Bi bakmışsınız yarın aranıza LPG li bir Palio-Polo alarak katılabilirim de Haftasonları Astramı sürerim  011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Eşim benim işyerimin orda işe başlayacak hayırlısıyla.. Sabahları beraber gidip gelicez.. 25 gidiş 25 geliş.. 50km.. Metroyla gidip gelmesek şu anda araca tüp taktırıyordum.. Ama yine de düşünüyorum.. Eğer karda kışta zorlanırsam ve tepem atarsa gidip sürpriz yapabilirim hepinize :)

İşin güzel tarafı Ankara nın en iyi LPG ustalarından birisi benim akrabam o yüzden içim rahat :)

Fizibilite aşamasındayım.. Bi bakmışsınız yarın aranıza LPG li bir Palio-Polo alarak katılabilirim de Haftasonları Astramı sürerim  011zaa

Benim arabayı satayım size? LPG'si falan işli :D 56.000'e falan veririm? :D (Bu yazımı direk astrasını yüksek fiyatlara satanlar kısmına kopyala) :D :D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Benim arabayı satayım size? LPG'si falan işli :D 56.000'e falan veririm? :D (Bu yazımı direk astrasını yüksek fiyatlara satanlar kısmına kopyala) :D :D

Zaten beni benden alan o LPG işletme kısmı.. Bizim işyerinde alt otoparka LPG li araç almıyorlar.. Dışardaki otoparka da Tüm vatandaşlar park ediyor kamyonet anadol kartal vs. hertürlü araç var  011zaa Kaç kere vurdular orda eski aracıma.. Adamın biri aynamı kırmış onuda kaputun üstüne bırakmış bir de görmezsem diye sileceklerimi kaldırmış düşünceli vatandaş işte  011zaa 011zaa

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Zaten beni benden alan o LPG işletme kısmı.. Bizim işyerinde alt otoparka LPG li araç almıyorlar.. Dışardaki otoparka da Tüm vatandaşlar park ediyor kamyonet anadol kartal vs. hertürlü araç var  011zaa Kaç kere vurdular orda eski aracıma.. Adamın biri aynamı kırmış onuda kaputun üstüne bırakmış bir de görmezsem diye sileceklerimi kaldırmış düşünceli vatandaş işte  011zaa 011zaa

Hahahaha :D biliçli vatandaş :D ben tüm otoparklara girebiliyorum. Bagajı açıp bakıyorlar LPG yok, GEև! :))

milyoncubaba1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

al benden de o kadar şuan girmediğim hiçbir otopark vs kalmadı :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

milyoncubaba link' Alıntı:
al benden de o kadar şuan girmediğim hiçbir otopark vs kalmadı :D

İstanbul'a ailemi ziyarete gittiğimde AVM'nin otoparkına girecektik. Babam sağ koltukta oturuyordu. Tam güvenlik kontrolünden geçtik içeriye girerken camı açıp güvenliğe bağırdı "Bu aradaba LPG var!" :D Allah'tan adam duymadı, ama çok gülmüştük :D