Yeni FORD MONDEO 1.6 125BG-OPEL VECTRA 1.6 105BG

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar perşembe günü iki aracı da test edip bizzat kullandım;mümkünce sert ve seri kullandım...sonuç: vectra çok daha seri bir araç...tabii bunda; mondeo nun vectra ya göre çok ağır ve devasa bir araç olmasının ve vites aralıklarının farklı olmasından kaynaklanıyordur heralde...yeni mondeo hakkında (15dakikalık test sürüşüm doğrultusunda)sorularınız varsa cevaplayabilirim..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi yaa ben kesinlikle mondeonun performansı çok iyidir diyodum demekki vectra daha iyiymiş. duyduğuma sevindim :)

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mondeo için söylüyorum:kullanımı çok rahat,direksiyonu çok iyi ama bi türlü devirlenmiyor alet..motor hacmi küçük kalıyor ve dizel sesi çıkıyor arabadan resmen(ford yetkilisi zorlandığı için öyle ses çıkardığını söyledi)...mondeo ya 1.6tdci 109bg lik motor konsa daha iyi olurdu...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
124 bg olmasina ragmen vectra yi gecer diyosun????

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam şu aşamada ford alrım çünkü daha yeni bir yüz fakat araç beni yarı yolda bırakmayacaksa dün fiyatlarına baktım 2.0manuel tdi motorlu fiyatı çok normal. donanımlarına bakıcak olursak.

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni mondeo çok iyi bir araç oldu eski kasalarındaki çirkinli de yok artık sınıfında tercih edilebilir iyi br seçenek

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Mondeo'nun dış görünümü sizi yanıltmasın.Şirkete hatırı sayılır miktarda kiraladık yeni Mondeo'dan.Dış görünümü gerçekten muazzam ama içinde kullanılan bazı malzemelerin kalitesi ve işçiliği tam bir hayal kırıklığı...Tavan döşemelerinin kenarlarından taşan tutkal kalıntılarını görseniz şaşarsınız...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mondeo nun son hali çok güzel olmuş.arabayı gerçekten güzel yapmışlar.Performansı söylediğin gibi ise biraz düşündürücü ama benim ibrem mondeoya dogru

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Mondeo'nun dış görünümü sizi yanıltmasın.Şirkete hatırı sayılır miktarda kiraladık yeni Mondeo'dan.Dış görünümü gerçekten muazzam ama içinde kullanılan bazı malzemelerin kalitesi ve işçiliği tam bir hayal kırıklığı...Tavan döşemelerinin kenarlarından taşan tutkal kalıntılarını görseniz şaşarsınız...

Erman senin yorumunu ben cevap yazdıktan sonra gördüm, arabanın en önemli avantajı görünen iç mekan ve dış güzelliği eğer dediğin gibi ise; o zaman mondeo nun hiç bir avantajı yok demekki... işte deneyim ve test etmenin önemi...