Yeni Honda Civic HATA!

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda vtec vtı 98 model hiç bişey yapılmamış o haliyle uçuyo yapılmışları nasıldır.
performansını beğenmiyen arkadaşı merak ettim 1.6 aile otomobiline 160 beygir koymuş başka bi aile otomobilinde yok sanırım binerken hangi araçla kıyasladı acaba.

C4TL4Xx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa_N' Alıntı:
honda vtec vtı 98 model hiç bişey yapılmamış o haliyle uçuyo yapılmışları nasıldır.
performansını beğenmiyen arkadaşı merak ettim 1.6 aile otomobiline 160 beygir koymuş başka bi aile otomobilinde yok sanırım binerken hangi araçla kıyasladı acaba.
M5 le kıyaslamış olabilir oda aile arabası:) ama onada bindiğini sanmıyorum:D

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok fazla eleştirmemek lazım RR gibi bir araçta bile servis çağrısı yapılıyorsa böyle bir araç devede kulaktır bence

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun daha ne dıyelım kardes...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
o 1.8 ler 140 hp,atak olması lazım zaten.Bu arada motor-elektronik konusunda honda iyidir aslında,yapmışlar bir hata.Ama arabalarında başka hiçbirşey ortalamanın üstünde değil bana gore.Yeni civilerde de bayagı lastik gurultusu varmıs bu arada

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Experience' Alıntı:
o 1.8 ler 140 hp,atak olması lazım zaten.Bu arada motor-elektronik konusunda honda iyidir aslında,yapmışlar bir hata.Ama arabalarında başka hiçbirşey ortalamanın üstünde değil bana gore.Yeni civilerde de bayagı lastik gurultusu varmıs bu arada

2005'ten beri civic lerde lastik gürültüsü var.

arabalarda dablumbaz yokki... bütün ses taş çakıl kaportanın içinde geziniyor.

bilocanaga019

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
bkamber.info
Honda nın yapmadığı araç kaldı mı ki........otomobil,motosiklet,formula,uçak,sürat teknesi,balon,robotlar...vs.
adamlar usta olmuş bu konuda...........

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda guzel arabadır ancak ne zaman biri HONDA dese aklıma Robert De Niro nun ANLAT BAKALIM filmindeki sahne geliyor galeride calıstıgı sırada gelen musteriyle diyologları muhtesem ANKARA HONDA BORA calısanlarına mail atmıstım cok gulmusler seyretmeyen varsa tavsiye ederim.