Yeni Impreza WRC...

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herzamanki gibi coştular bu kasayı da ben çok beğeniyorum subarunun değişikliğe ihtiyacı vardı hep aynı kasa üzerinden gidiliyordu bu tasarımla aştılar artık .

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
az önce siyah sti gördüm bence çok güzel kendini gösteriyor trafikte ama sti dan başkası yalan diğerlerinde çamurluklar böyle geniş değil dış kısım bayaa farklı bence buda iyi bişey sti görünümlü yapmak daha zor olacak :D

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun shellde gordum biri 2001 wrx biri 2008 sti . Ben de gaz alıyodum :) Millet eski kasa mavi wrx e bakarken öbürüyle hiç ilgilenmiyorlardı. Yenisi kompakt sınıf bir arabaya dönmüş astra golf gibi. Sportif olarak sadece jantları sarıydı. Ayrıca yeni kasada camlarda çıta var bu detay da kötü olmuş. Kesinlikle tutunamayacak bence piyasada.

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaru Dünya Ralli Takımı test pilotu Markko Martin, yeni Subaru Impreza’nın ilk kez gerçekleştirdiği asfalt testlerinde araçtan çok etkilendiğini dile getirdi.
Geçtiğimiz hafta Sardunya’nın dağ yollarında 4 gün süren testlerde aracın çok dengeli olduğunu ve kullanılışının yerine geçtiği 2007 Spec Impreza’dan daha kolay olduğunu belirtti.
“Aracın ilk izlenimi gerçekten çok iyi” diyen Markko, “Hafta boyunca aracın performansını geliştirmek için çalıştık ve nasıl çalıştığı ve değişik ayarlara nasıl tepkiler verdiğini çok iyi anladık. Bana kalırsa son ayar gerektiren bir iki ufak nokta kaldı, onlarda yapıldıktan sonra araç çok iyi bir performansa sahip olacak.” dedi.
Ocak ayında takıma katılmasıyla birlikte bütün geliştirme aşamalarına dahil olan ve Subaru Dünya Ralli Takımı’nın test pilotluğunu sürdüren Martin , 3 asfalt yarışın ilki olan Almanya Rallisi’ne 7 hafta kala yeni Impreza’nın tüm testlerini tamamladı.

DOHCLINE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam cadde arabası.. resimdeki haliyle hiç bozmadan bineceksin buna...