Yeni insignia testi

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
Arkadaşlar ben bugün insignia testine gittim. 1.6 benzin otm. 80 bine bıraktı son fiyat dedi daha aşağı inmedi hemde sunroof filan yok standard cosmo
Daha aşağı alan filan varmı fiyatlar dışarıda nasıl acaba
Dizel astra Sedan cosmo son 64bin dedi

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cosmoda sunroof olsada olur olmasada :D araba beni mest etmişti :D

Faraway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyimiş. :)

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
79'a sunroof'lu alanlar oldu diye okumuştum DH'de. Opsiyonlarını bilemem tabi :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Sunroof ya da ST modelinde Panaromic cam tavanlı sunroof alınmalı..Araç zaten hem premium sınıf aracı hem de premium :D İnsignia nın tasarımından ötürü 18'' ten aşağı jant ve sunrofsuz olmamalı bana göre..Neticede işlevsel bir donanım..

Bunun yanında Astra Sedan da çok iyi cosmo ve dizel ile...En güzel sedanlardan biridir kendi sınıfında...Nihayetinde her ikisi de opel ama insignia başka tabi :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Insignia bozuldu bana göre özellikle arka stoplar çok kötü oldu. Ama eskiden beridir hoşuma giden bir araba sınıfındaki arabalara göre donanim olarak çok iddialı olmasada 1.6 170 hp'lik motoru insani cezbetmiyor değil. Opc paketle zaten süper oluyor ayrıca

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
1.6 170bg manuel benzinli 4X4 özel istege bağli donanimlarla donatilmis insigna yi kullandiktan sonraki kullandigim tum araclar kesmiyor beni:)binmez olaydım hayatımdaki diğer araçlardan soğudum desem yeridir:)

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce makyajlı kasa almaya gittim. Aracın ön konsolu hoşuma gitmedi ve ayrıca makyajsız kasanın ön konsolu beni dahada cezbediyordu. Yeni kasanın en boşunun 68.950 den başladığını biliyordum satış temsilcisine ek opsiyonlarla beraber aracın toplam fiyatını sorduğumda 78-79 gibi bi fiyat çıkardı. Benim gözüm tabi haliyle makyajsız kasadaydı. Onun fiyatını sordum. 64.500 daha önce 4 bayiiden onaylatmış olduğum aracı bana pazarlıkla en son 61.500 e bıraktı. Yakıttan dolayı ben 1.4 LT taraftarıydım her zaman. Elllerinde kalan son makyajsız siyah 1.4 LT Turbo motor 140 HP Edition Elegance modelini aldım. Navigasyon/geri görüş kamerası taktırdım. Bayii 18" cantı ve ayrıca AFL far sistemini de hediye etti. Araç bana hediyeler dışında kasko trafik sigortsı kamera ıvır zıvırıyla 64 e mal oldu. Araç bir kere çok keyifli. Hakkını veriyor. Tıka basa donanım yüklü. Sanroof hariç tabi. Yolda insanlar gözlerini alamıyor. Herkes yol veriyor bana.:D

Diyeceğim o ki makyajlı kasayı ben beğenmedim. Konsolu hoşuma gitmedi ama süspansiyon dahada yumuşamış ve motor sessizliği eskiden sessizdi zaten şimdi dahada sessiz hale getirilmiş. Sırf konsol yüzünden tabi nerden baksan 15.000 liradanda dolayı makyajsız olanını aldım. Çok memnunum. Segmentinin en iyi arabası bence.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makyajlı edition-elegance için stil paketi ile 68500 pazarlık yapmıştım 1 ay önce. 8 " ekran , elektronik el freni ve dolunmatik klimalı. 18 jant var ama mercekli olmasına rağmen afl yoktu :/