yeni jantlarım

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantlar güzel yakışmış aracı daha dik göstermiş janj göbeklerine opel logosu yapıştırırsan daha farklı olur

tşk ederim evet arabayı dik ve diri gösterdi. yanlız zaten logolar varki orjinal göbek gönderdiler. jant diye eklediğim son resime dikkatli bakarsanız görebilirsiniz.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel durmuş bir yayla bu iş biter gökhan.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel durmuş bir yayla bu iş biter gökhan.

eyvallah gökay ama kaliperleri boyatırken hüsrana uğradım. yay takmak istiyorum önerin ne dedim ustaya usta abi yayı boşver senin 4 amartisörü değiştir 4 üde yağ akıtmış patlamış dedi. o yüzden yay biraz hikaye oldu.
bu arada sen iskenderunda mı yaşıyorsun malatyadamı
arada bir iskenderuna işim düşüyorda uğrarım yanına askerliğide orda yaptığımdan arada bir nostalji olsun diye geliyorum oralara :) mesela geçen hafta ordaydım.

DJnonstop

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş... Kazasız belasız İnşallah...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantın markası modeli nedir ? orj lastiklere olur mu ? bende mersinde yaşıyorum adanada nerden aldın ?

kardeş adanada yaşıyorum ama ankaradan getirttim. markası ve modelini bilemiyorum ama aldığım yerin bilgilerini verebilirim istersen yardımcı olurlar.
hatta bana kataloglarını göndermişlerdi. onları ben bilgisayarda taramıştım.
mail adresini verirsen onlarıda gönderebilirim sana.

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim yollar bozuk diye 17 den vazgeçtim 16 aldım demişsin,bagajda 150 kg prinç demişsin..bu araca yayı takınca en ufak çukura tümseğe dikkat etcen,arkaya yuk geldımı,o kamyonların gectıgı yerler bellı olur yolun ortası şişkin kalır ya oralar bıle kabus olur cart curt gezersın.sora için cız eder hepsını söker stoğa dönersin,sadece hevesını almış olursun ama kesinlikle TAWSİYE ETMEM.yardımcı olduysam ne mutlu.ben çok para harcadım o ön takım kaç kere değişti etti,direksiyon kutusu değişti ;) şu an orj yay amörtisör war rahatım