Yeni kullanıcıyım Opel astra 1.6 enjoy hakkında bilgi almak istiyorum

msylr52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı geceler arkadaşlar. Bugün 3 yıldır kullandığım hyundai getz aracımı Opel astra 1.6 enjoy 111 yıl araç ile değiştirdim. Opel ile alakalı hiç bilgim yok. Bir kaç soru sormak istiyorum.
-Araç lpgli aldığım arkadaş buna bağlı olarak motor arıza ışığının yandığını söyledi. Sizce doğru mu bunun bir çözümü var mı?
-Araç 176 binde, 160 binde triger setini değiştirdiğini söyledi. Triger kaç binde değişmesi gerekir.
-Bi de yakıt tüketimi ne kadar oluyor ş içi ve dışında. Kullanan arkadaşlar yardımcı olurlarsa
-Bagaj içerideki düğmeye bi iki kez bastıktan sonra açılıyor bu normal mi değilse ne yapmam lazım
-Bunun haricinde baktırmam gereken dikkat etmem gereken bir şey var mı. Daha sonradan masraf açsın istemiyorum.
Opelciler olarak çok fazla yardımlaştığınızı ve bir aile gibi olduğunuzu duymuştum😊. Şimdiden çok teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için

Son düzenleme:

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Murat hocam aramıza hoşgeldiniz. Birlikte güzel bilgiler öğrenebilmek dileğiyle. Diğer konudan yanıtlarımızı veriyoruz. Görüşmek üzere saygılar...

• Beğen
Tepkiler: msylr52