yeni lastik aldim bridgestone sizce iyi mi?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar.
Aracima bugun lastik aldim. 2013/4. Ay da piyasaya cikan bridgestone un yeni urettigi turanza t001 195 60 r15 88v modelini aldim 650 tl ye sokme takma nitrojen gazi dahil.

Onceki lastikler hep 88h ti bu lastikler hiz lastigi 88v verdi satici. Arada cok fark varmidir?

Aracim sifirdan beri bende 2000 model astra cd 107.000 km de. 2.lastik alisim bu aracima. Fabrikadan michelin ile verdiler. Aracimi pek kullanmadigim yattigi icin yanaklari catlamisti dislerinde hic azalma yoktu degistirmek zorunda kalmistim 2007 de yine michelin aldim gene yanaklari catladi. Bu sefer bridgestone alayim dedim iyi yapmis miyim saygideger arkadaslarim.

Son düzenleme:

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bridgeston hocam sonuçta iyidir, güle güle kullanın inşallah.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Fazla para istemiyorlar ki artık, çoğu lastik sadece V veya üstü olarak üretiliyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
650 TL makul gibi göründü, bir arkadaşım kumho ecsta montaj dahil 550 lira ödemişti, türkiye şartlarında sert hamurlu bridgestone makbuldür, dayanıklıdır michelin gibi yarılma pırtlama yapmaz, ama michelin kadar da konfor sunamaz. Konfordansa kafa rahatlığını yeğlerim :)

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H ler piyasadan yavas yavas kalkiyormus hepsi v serisi olacakmis o yuzden v serisi onerdi satici. 100 km yaptim bana biraz direksiyon sertlesti gibi geldi bu normal midir?

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben otostart dan 205/55/16 lastik aldim turanza t001 serisi kargo dahil 596 lira Eskişehir e getirttim. taktirmayi da 50 liraya babam halletmişti.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke turanza er 300 alsaydın 91v olanlarından kesinlikle pişman olmazdın ama aldığın lastiklerde güzel güle güle kullan

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akheron; 91v al diyorsun da, yakıt tüketim kategorisi F oysa ki 88v E görünüyor.88h ve 89v ise ıslak zeminde yol tutuşu bir kategori üst. bridgestone nin sitesinde her şey çok açık. arkadaş aslında doğru lastik almış. benim lastikler 88h ve taş gibiydi. artık değişecekler yine 88h ile..