Yeni MOKKA Kış Lastiği

caralan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni MOKKA nın lastik ebatları 215 55 18.. Önümüz kış olduğu için kış lastiği bulmak çok zor fiyatlar ise çok yüksek, 4 lastik 2 bin TL ye dayanıyor.. Toyo marka kış lastikleri tane fiyatı 300 TL ile en uygun fiyatı olanlar.. Eğer Bridgestone seçilirse bu fiyat 550 TL ye kadar çıkıyor. Opel bayilerinin bir an önce MOKKA müşterilerine yardımcı olması lazım. Bu bir kampanya da olabilir Ör:MOKKA alana 2 kış lastiği hediye olarak verilebilir..

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyo alabilirsiniz son derece kaliteli bir markadır hemde petlas fiyatına; ayrıca çok sayılmaz artık sıfır araçlarda baz lastik sayılabilecek 205.55.16'nın kaliteli bir takımı 1000-1200tl arasında sizin aracın jeep olduğunu düşünürsek :D

bu arada opel ölüyorum deseniz hediye etmez adamlar torpido içindeki 10tllik rafı vermiyor

dipnot: umarım araçtan memnun kalırsınız çindeki gm fabrikasında üretildiği için ben mesafeli duruyorum

Son düzenleme:

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef 18 inch olunca ebatla birlikte fiyat da büyüyor bir tanıdığım 17 inch kışlık lastiği michelin di galiba tanesi 400tl ye almıştı

caralan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyo alabilirsiniz son derece kaliteli bir markadır hemde petlas fiyatına; ayrıca çok sayılmaz artık sıfır araçlarda baz lastik sayılabilecek 205.55.16'nın kaliteli bir takımı 1000-1200tl arasında sizin aracın jeep olduğunu düşünürsek :D

bu arada opel ölüyorum deseniz hediye etmez adamlar torpido içindeki 10tllik rafı vermiyor

dipnot: umarım araçtan memnun kalırsınız çindeki gm fabrikasında üretildiği için ben mesafeli duruyorum

bende toyo düşünüyorum, şu an bir çok firma da kış lastiği stokları bitmek üzere buna birde 215 55 18 eklenince toyo kaçınılmaz gibi..

Çin de ki üretim konusunda haklı da çıkabilirsiniz ama araç çok güzel çin malı havası almadım hiç.. sonuçta nike sony adidas gibi dünya markaları da çin de üretim yapıyorlar

inşallah ilk mağdurlardan biri olmam

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Erzurumda yaşasaydınız böyle düşünmezdiniz. sabah kalktığınızda 20 cm karla karşılaştığınızda keşke en iyisini alsaymışım dersiniz

Alalım almasına da bu kadar para vermeye değer mi? Evet kar lastikleri iyidir ama oda bir yere kadar. Sonrası doğa her zaman üstünlüğünü sağlar. Benim demem o ki çok paraya marka alana kadar az paraya kış lastiği alırım bin kat daha iyi.

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim lastiklerde 205 50 17 en uygun ve güvenliği yüksek nokian markası bi araştırın derim

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan bir arabayı almak değil, o arabayı yürütmektir diye boşuna dememişler demek ki.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alalım almasına da bu kadar para vermeye değer mi? Evet kar lastikleri iyidir ama oda bir yere kadar. Sonrası doğa her zaman üstünlüğünü sağlar. Benim demem o ki çok paraya marka alana kadar az paraya kış lastiği alırım bin kat daha iyi.

dostum burada 6 ay kar kalkmaz. en iyisi almaya mecburuz maalesef :rakir: