Yeni MOKKA Kış Lastiği

Milens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kis lastigi mokka

Merhaba,Bendede opel mokka cosmo 1.6 var. Aracin katologunda kis lastigini 16 inc olmasi gerektigini okumustum. Bu dogrumu yoksa uzerindeki tekerlek ile ayni olculerde almaliyiz?
Ayrica internetten baktigimda suan uzerindeki lastik yaz lastigi olarak gozukuyor.
4mevsim degil. Kis lastigi sart diye dusunuyorum.60 milyarlik arac alip ucuz lastigede cok gitmemek lazim. Pahali lastige deger diyorum.

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende toyo düşünüyorum, şu an bir çok firma da kış lastiği stokları bitmek üzere buna birde 215 55 18 eklenince toyo kaçınılmaz gibi..

Çin de ki üretim konusunda haklı da çıkabilirsiniz ama araç çok güzel çin malı havası almadım hiç.. sonuçta nike sony adidas gibi dünya markaları da çin de üretim yapıyorlar

inşallah ilk mağdurlardan biri olmam

bu vermiş olduğunuz örnekteki durum daha farklı, bahsettiğiniz markalar zaten tüm üretimleri artık orada yapıyorlar, sony, apple, acer fln başka ülkede zaten üretim yapmıyorlar, ancak opelde işler farklı, almanya ve ispanyadaki fabrikalar hala alman ekolünü ve disiplinini sürdürüyor, araçlar gerçekten çok kaliteli, ama gm bünyesindeki aveo güney korede eski daewo fabrikasında üretiliyor ve araba resmen dökülüyor, ne sacından ne döşemesinden hayır var, cindeki fabrika nasıl bilemiyorum, gönlüm isterdiki opeli ispanya ve almanya dışına keske çıkartmasalardı. Her ne kadar GM olsada biz onu alman olarak tanıyor ve biliyorduk, bu tarz global üretim değişimleri uzun vadede bence opeli daha kimliksiz tuaf bir noktaya getirecek.

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,Bendede opel mokka cosmo 1.6 var. Aracin katologunda kis lastigini 16 inc olmasi gerektigini okumustum. Bu dogrumu yoksa uzerindeki tekerlek ile ayni olculerde almaliyiz?
Ayrica internetten baktigimda suan uzerindeki lastik yaz lastigi olarak gozukuyor.
4mevsim degil. Kis lastigi sart diye dusunuyorum.60 milyarlik arac alip ucuz lastigede cok gitmemek lazim. Pahali lastige deger diyorum.

Aracın üzerindeki ölçülerde de alabilirsiniz yada fiyat yüksek gelirse 17" yada 16" lastiğede geçebilirsiniz fakat bunun için yeni 16" yada 17" jantlarda almanız gerekecektir

aracın üzerindeki lastikler binek tipi yazlık diye tabir edilen lastikler 215/55/18 için 4 mevsim lastik yok maalesef