Yeni Nesil Banana Model Silecek Süpürge Seti

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin silecekleri gayet sorunsuz bence gerek yok değiştirmeye sessiz sakin :)

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
praktikerde 8-9 ytl fiyat yazmışlar bu sileceklere:D

Hmm gördüm o 8-9 ytl yazdıkları lastikleri..Onlar boscun normal serisi..

AeroTwin Serisi yani BANANA dediğimiz lastikler çok çok özel üretim ve gerçekten ileri teknoloji ürünü..Pratikerde BANANA dediğimiz lastikler yine 30-35 ytl den başlıyor..

atlatma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banana silecek

ben benim bravaya taktım.7.50 ytl*2=15 ytl maloldu vede 2 aydır kullanıyom -15 de -20 de kaldı geceleri ayrıca sabahları cama suyu sıktım (antifirizli cam suyu full normal su ile karıştırmadım) bastım hersabah sileceklere buzu bile kazımadan. bukadar bir sürede sürekli donan camda hala iz yapmadan ilk günkü gibi temiz ve 1 damla su bırakmadan siliyo. bosch marka olanına laf edemem ama buda işimi gördü. zaten 1 senede 1 değiştiririm ben sileceklerimi. hem ön hem arka

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben aldım arkadaşlar takdım çıkardım şimdi eski tip silecek takdım nedeni ise bizim c kasalarda silecek süpürgesi oturmuyor onu takmıyorsunuz öylede hem çok zayıf duruyor gözünüze hemde göze güzel gelmiyor bende orjinal silecek alıp takdım şimdi çok güzel zaten yılda toplasanız 3 ay silecek kullanıyorsunuz eski nesil olsa ne olur yeni nesil olsa ne olur sonuçda hepsi camı temizliyor.

sararmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bulunduğunuz yere yakın metro gross market varsa oradan alın..hem bosch var banana, hemde no name nitelendirilen bananalardan...Ben çiftini 24 ytl ye aldım, hemde piyasada pek bulunmayan 60 cm lik lerden...Çok memnunum..Hiç ses yapmıyor ve mükemmel siliyor..Hemde metal eskilere göre hafif...Herkeze öneririm...