yeni nesil stepne astra g

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
stepne yerinde tüp kazanı var, stepne de malüm bağaj da çok yer kaplıyor. çözüm olarak yeni nesil olan mini stepne almayı düşünüyorum. sizin önerileriniz nelerdir bu konuda

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
En mantıklı seçim olur.. 2011 yılından beri kullandığım simit tank bulunan tüplü araçlarımda mini stepne bulundurdum, memnunum..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şehir içi yedek lastik pek bir şeye yaramaz bende de aynı dert vardı bende en sonunda lastik sprey aldım birde çamak da çalışan bir pompa var. Yeter.

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abican bende lastik sprey ve çakmaklığa takılan pompa ve ayrıcada bu lastik ten alayım uzun kısa demeden arabada bulundurayım diyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
abican bende lastik sprey ve çakmaklığa takılan pompa ve ayrıcada bu lastik ten alayım uzun kısa demeden arabada bulundurayım diyorum

Mini yedek lastik dedikleri şey güzel bir şey ufak pek de ufak değil ama yine de ufak ama işte millet olarak şöyle bir huyumuz var. Özellikle dini imanı para kazanmak olan bir millet olarak emin adımlar ile ilerlemeye devam ediyoruz bu yüzden o lastik 250-300 TL bir rakam. Ve bana göre edeceği sadece 100 TL ama işte insanlar terlemeden para kazanmak istediklerinden bu işler böyle ben alacak idim çok araştırdım çok yerden sordum ve en sonunda almaktan vaz geçtim bu tekere vereceğim paraya arabaya iki adet lastik alırım sıfır kaliteli marka yolda kalır isem de yol yardım paketim var ararım bir şekilde yoluma devam ederim. Para kolay kazanılmıyor ve bu lastiğe vereceğim para bana göre çöpe gidecek bir para idi. Tabi bu benim fikrim ;)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
En son 2012 yılında 170'e almıştım. (2009 Volkswagen Polo aracıma).. Şimdiki fiyatını bilmiyorum...