Yeni Opel Astra Sport Kısa Anten ve Balık Sırtı Anten

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Opel Astra Sport Kısa Anten

selimy link' Alıntı:
az önce servisten geldim, şark antenler yoldaymış 300-350 arası tahmini bir fiyatla araçlarımıza uygulanacakmış  dft012
süper bir haber!!!

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar lütfen dikkat edin !!!  daha önce de çok kez belirttim, shark antenler zaten aylardır  çoğu serviste var ve fiyatıda işçilik dahil 300 tl ama kesinlikle yaptırmayın.  çünkü izmirde ki 3 servis döşeme sarkma yapma riski çok büyük diye belirtti.  cebinizdeki  paraya  göz diken  sırf sizden para kazanmak için "abi getir hallederiz"mantığına sahip servislerden her daim uzak durun.
ve özellikle tekrar belirtiyorum  sakın ama sakın  anten çin tavan döşemesini söktürmeye kalkışmayın !!!

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Rüyalarınıza girsin diye :)

Sarkmış bir tavan döşemesi örneği:

15794991uvm.jpg

Usta bir el değerse tabi sonuç ne olur bilmiyorum.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İşte  ben de bunu anlatmaya çalışıyordum :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

avukatakın link' Alıntı:
İşte  ben de bunu anlatmaya çalışıyordum :)

Fakat bu işi gerçekten profesyonelce yapacak ustalar da kesinlikle vardır. Sorun o "ustayı" bulmak ;)

selimy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen dikkat edin !!!  daha önce de çok kez belirttim, shark antenler zaten aylardır  çoğu serviste var ve fiyatıda işçilik dahil 300 tl ama kesinlikle yaptırmayın.  çünkü izmirde ki 3 servis döşeme sarkma yapma riski çok büyük diye belirtti.  cebinizdeki  paraya  göz diken   sırf sizden para kazanmak için "abi getir hallederiz"mantığına sahip servislerden her daim uzak durun.
ve özellikle tekrar belirtiyorum  sakın ama sakın  anten çin tavan döşemesini söktürmeye kalkışmayın !!!

benim anlamadığım tavan döşemesi neden sarkıyor? (su felan mı alıyor)
bu antenler mevcut anten sökülerek yerine yeni anten takılarak yapılmıyor mu? komple baştan tesisat mı döşüyorlar bunun için?  :-[

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

selimy  hocam, bu anten için komple  tavan dşemesi sökülecek, ön konsol sökülecek radyo çıkışına kadar işlem yapılacak.... inanılmaz bir işçilik ve tehlikeli uğraş....    sarkmanın sebebi döşemenin sökülmesi fakat tekrar fabrikasyon olarak  gerdirilip dikilememesi !!!

selimy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
selimy  hocam, bu anten için komple  tavan dşemesi sökülecek, ön konsol sökülecek radyo çıkışına kadar işlem yapılacak.... inanılmaz bir işçilik ve tehlikeli uğraş....    sarkmanın sebebi döşemenin sökülmesi fakat tekrar fabrikasyon olarak  gerdirilip dikilememesi !!!

anladım abi kızma  :(

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatakın link' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen dikkat edin !!!  daha önce de çok kez belirttim, shark antenler zaten aylardır  çoğu serviste var ve fiyatıda işçilik dahil 300 tl ama kesinlikle yaptırmayın.  çünkü izmirde ki 3 servis döşeme sarkma yapma riski çok büyük diye belirtti.  cebinizdeki  paraya  göz diken  sırf sizden para kazanmak için "abi getir hallederiz"mantığına sahip servislerden her daim uzak durun.
valla akın hocan bu uyarın için çok teşekkür ederim..
ama ben bu bizim antenin çıkarılıp yerine gene döndürülerek yuvasına takılabilecek üçgen biçimli bir anten diye düşünmüştüm bir an...
yani dediğin gibiyse tabiki de asla ellettirmem..
ama benim düşündüğüm gibiyse kazık yemek için giderim servise hemen:)