yeni opel corsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan_1' Alıntı:
alamanların opelinden uzak dur servis yolu aşındırırsın habire.sıfır arabada sorunsuz kaç kişi kaç yıl binmiş acaba?sıfır brodway aldım servis görmeden sattım.sıfır megan 110 hp.lik aldım 5 yıl servis görmeden sattım.alaman opel mi?düşmanıma versin:)(servis görmeden bindigim bütün araçlar fransız (Türk yapımı)dır.Dizel alma benzinli al kullanmadıgın bir araça neden fazla ödeyecen ki.yılda 10 bin km sayılmaz.

ne yani şimdi gidip Ermeni soykırımının kabulu için bin takla atan adilerin arabasına para mı verelim...param olsun arabam olmasın gidipte o şerefsizlerin arabasına para vermem...

Ben vatanıma ihanet edemem.

O VARSA SORUN YOK...OPEL

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
faithless1905' Alıntı:
ne yani şimdi gidip Ermeni soykırımının kabulu için bin takla atan adilerin arabasına para mı verelim...param olsun arabam olmasın gidipte o şerefsizlerin arabasına para vermem...

Ben vatanıma ihanet edemem.

O VARSA SORUN YOK...OPEL

ama opel en kötü alman arabasıııııııııııııı:kop: :kop: :kop:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu muhtemelen ortam karıştıran sivri tipler olur ya öyle bişey...

baksana daha yazmayı bilmiyor alamanların....

stkr34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hesap yaparken 100KM'deki yakıt tüketimine iht yok. KM başına nekadar kar ettiğin önemli bunuda senede yapacağın KM'le çarpıyorsun. Ha bu arada kesinlikle Corsa derim. Arabamın kredi borcu biter bitmez bende alacam:)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irfan espri yapmış kabul ediorum zira hem opele binip opele hakaret eden biri olamaz olmamalı.memnun değilse satar alıcısıda çok opelin.alır reno spring paşalar gibi biner:):):)

şakadır o şaka inanamıyorum:)
hem öyle bi niyeti olsa neden opelcilerin içinde opele hakaret etsin:)
şakadır o şaka:):):)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ihtiyacına göre seç marka önemli bu konuda.eğer basınca seri kalksın diosan renault gerçektn iyidir ama renault çolk fazla zorlandığında arıza çıkarması muhtemel bi araç.opel bu konuda daha sağlamdır ama ağır arabadır biraz daha renoya göre.tam bi uzun yol aracıdır.yetkili serwisleri kötüdür ama renonunkiler de güzel sayılmaz.sadece yaygınlığı fazla we parçası ucuz.bir reno opel kadar sağlam olamadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...