Yeni Opel MOKKA

nail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:sulanma:

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
evet dizel mokka gelecekmiş amaaa yine opelin saçma stratejisi ile 1.7 motorla,bu bilgiyide Aydın surtaş tan aldım.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo 1.6 cdti motor opelin değil has öz multijettir opel sadece çakallık yapmıştır o motor sadece fiatta var

caralan19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 aralık ta Mokka mı alıyorum 1.4 140 Enjoy beyaz 57000 TL.. Mokka çok kaliteli değil biliyorum ama tiguan almayacaksam Mokkadan başkası da alınmaz gibi geliyor.. Mokka çok hoş yaaa, alır almaz içinde yatasım var :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyor musunuz bilmiyorum GM aynı aracı avrupaya Opel Mokka yada Chevrolet Trax adı altında, birleşik krallığa vauxhall mokka adı altında amerikaya Buick Encore, avusturalyaya holden markası ile sunuyor.

İlginçtirki hepsi aynı fabiraka yani GM china'da üretiliyor ve amerika için hazırlanan buickler aynı türkiye gibi 1.4 turbo 138ps ama farkı 4x4 hem opsiyonel olarak sunuluyor hemde 2 seçenek içinde 6 İLERİ OTOMATİK VİTES seçeneği mevcut hatta zorunlu, Avrupa'yı bilmem ama Türkiye'de insanların özellikle bayanların bu tarz arabaları istemesinin ve bu sebeple otomatik vites peşine düşen insanları 1.6 üstü inanılmaz vergi farkına rağmen 1.7 dizel motoru ile kazıklamaya çalışan GM'a sinir oldum. Zaten 2010 yılında astra classic 3 aldığımda gördüğüm kaliteyle opelden iyice soğumuştum. Sanırım artık o kadarda "opel"ci değilim.

Son düzenleme:
R

Rodneyadvob

Bilgi Girilmemiş
no prescription online pharmacy 427 mg

Hello there! good online pharmacy reviews accutane no prescription pharmacy <a href=http://canadian-drugsale.com/>uk pharmacy online</a>