Yeni opelciyim lütfen yardım

sbozyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar 3 hafta önce opel vectra 1.6 comfort 2001 model araç aldım yanlız arka lastikleri eski ama ben önlere yenisini alıp arkalara eski öndekileri takmayı düşünüyorum fakat lastikler hakkında hiçbir bilgim yok çok fazla hız meraklısı değilim sizce hangi lastiği almalıyım piyasada çok fazla var bu opel hangisni sever şimdiden tşkler

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mevcut lastiklerinizden memnunsanız aynı markadan yenileyebilirsiniz.Lastik eski derken ömrünümü tamamlamış, diş derinliği mi azalmış ?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dunlop alıp takabilirsiniz,aldık taktık arkadaşımın arabasına..dünya varmış ses titreşim hiçbişey yok diyor..
piyasada daha iyi lastikler vardır elbet ama fiyat kalite oranı oldukça başarılı..

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkaya eski takmak bence daha riskli virajda araç ilk arkadan kaymaya başlıyor. Bence fiyatı makul 4 lastik yenilemelisiniz.

ALPER01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben maxxis aldım önceki bridgestone idi çukura girince yanaktan top attı. Maxxisle herhangi bir sorun yaşamadım. Bi arkadaşımda kumho'yu öve öve bitiremedi. Bridgestoneyi önermem.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam bidefa şunu aklıdan çıkarmayın uyanık lastıkçıler abi yanagı buyult ne gerek var orj ölçüsüne diyip 60 yerine 65 70 yanak vermeye çalışacaklar buna kanmayın.
hız olarak H sınıfı alın.lassa bridgestone nokian continental bunlar güzeldir

sbozyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
degerlendirip cevap verdiğiniz için tşk ederim arkadaşlar allah razı olsun son bir soru bu aracın orjinal lastik ebatları nedir veya ne tavsiye edersiniz tşkler

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yedek lastık tam boy mu? ondan referans alabilirsiniz eger ellenmemişşe degiştirilmemişşe

buyuk olasılık 195 60 15 tir

sbozyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet biraz önce yedek lastiğine baktım geldim hiç kullanılmamış biristonun üzerinde 195 -65-R15-91V yazıyor aynı lastiktenmi almalıyım yoksa değişiklik yapmalımıyım