yeni rekorum

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler ,

bende yakında en çok benzinle en az yol nasıl yapılır rekoru deniyecem :)

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler.
bende uzun yolda 90 nı geçmem ani fren kalkış yapmam sabırda var ama lpg de 110 kuruşu inemedim bir türlü, şimdi biz boşamı taktık bu lpg yi anlayamadım, arkadaşın hesabı 130 kuruş 20 kuruş için mi herşey

got_the_life

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence düzenli kullanıldıgı takdırde yani ani fren ve ani hızlanmalardan kacıldıgı ve 90 geçilmediği tadirde uzun yolda lpg ve benzin farkı çok aza iniyor ama şehir içinde asıl fark başlıyor aslında lpg de benzinde aynı yakıyor ama lt başına düşen birim fiyat az oldugundan tüp daha az yakıyormuş gibi gelior.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen hafata mardinde depoyu fulledim ve yola çıktım adanada servise girdim bişey sorup çıktım yola devam ettim o gece tekir yaylasında kaldım sabah tekrar yola devam ulukışladan niğde, nevşehir üzeri ürgüp e geçtim tekrar geri döndüm ve nevşehhire geldim shell istasyonuna girdim tas tamam 897 km. yol oldu ve aldığım benzin tam olarak 45 Lt. ve 130 ytl.lik ti yani hala 5 Lt. benzinim vardı yani yolda kalmak üzere devam etsem 1000 km. garanti. Ama 100 Km sürati hiç geçmedim ve klima calıştırmadım 2004 Astra g NJOY 1.6
tebrikler için şimdiden tşk.
begendikteki shelldenmı aldın??

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ekonomiye ulaşmak zor değil.5.viteste 80-90 ile gidilirse devirli sürülürse neden olmasın.Ancak bir nokta var ki çok önemli.Aracın bakımları ihmal edilmemiş olacak ki saat gibi çalışacak motor.

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun abi.fazla yakan diyenler örnek alsın seni

M

muson

Bilgi Girilmemiş
bende deneme yapcam 150- 200 km hızla ne kadar yakacak arabam.
aydın otobanı bunun için müsait.
100 km sabit hızla 6 lt yaktı130 km boyunca
benzinle gitssem 18 ytl
lpg ile 10 ytl

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla seni tebrik ederim..ama gittiğin kilometre yüzünden değil ..sabrından dolayı:)

kaan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkkür
beğendik diildi ya nevşehirin ürgüp çıkışında polis evinin az ilerisinde shell var ordan aldım

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende en fazla bir depo ile 715 km yapmıştım İZMİTten alanyaya gittigimde afyona kadar klima kapalıydı benzin aldıgımda ışık yanıp yanıp sönüyordu işık yandıgında depoda ne kadar benzin kalıyor acaba (98 astra g 1.6)