Yeni Taktirdiğim Xenonlarim Herkese Xenonlu Sürüşler :)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EWT SATIYORUM DEDİM BENDE İŞTE ONDAN AÇTIM KABUL EDİYORMUSUN ÖMÜR BOYU 1 ER MİLYAR ÖDEMEYİ SADECE SANA SATMAK İÇİN AÇMIŞTIM BU KONUYU :eek:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
AMA ARABAYIDA İSTERSEN ÖMÜR BOYU ÖDEMEK ŞARTIYLA AYDA 1 MİLYAR VEREREK SATABİLİRİM SNA:kop:

ben almayayım 90 model sahine binmeye devam edeyim

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
BİZİM OPELİM NET YÖNETİMİ ANLAYIŞLIDIR DOSTUM SEN MERAK ETME HALLOLUR HERŞEY:kop: :kop: :kop:SEN ÜZÜLME YETERKİ
Benim üzüldüğüm falan yokta 700 mesajın var daha halen nerde ne konu açaçağını bilmiyorsun..Neye güldüğünede bi anlam veremedimm..

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Benim üzüldüğüm falan yokta 700 mesajın var daha halen nerde ne konu açaçağını bilmiyorsun..Neye güldüğünede bi anlam veremedimm..
DOSTUM YANLIŞLIKLA DALGINLIKLA ORAYA AÇMIŞIZ NEOLMUŞ YANİ SİTEYİMİ KATLETTİK SONRA DÜZELTMİŞ BAŞKANLARIMIZ ZATEN 700 DEİL 1700MSJ ATARIM BÖLE YANLIŞLIKLAR OLABİLİR HERZAMAN DAHA KONU AÇMAYI BİLMİYORSUN FALAN NEDEMEK
SENİ SİTENİN BAŞKANI SEÇELİM DE TATTİKLERİ SEN VER MİLLETE

ToMbStOnE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence herkes bırbırınıe laf yetıstırecegıne kendı ısıne baksa cok daha huzurlu sakın bı ortam olacak...

bu arada hayırlı olsun xenonların gule gule kullan...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum xenonlar çok şık olmuş güle güle kullan. Bu arada arabanı mı satıyorsun? ilanı gördümde

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre000' Alıntı:
DOSTUM YANLIŞLIKLA DALGINLIKLA ORAYA AÇMIŞIZ NEOLMUŞ YANİ SİTEYİMİ KATLETTİK SONRA DÜZELTMİŞ BAŞKANLARIMIZ ZATEN 700 DEİL 1700MSJ ATARIM BÖLE YANLIŞLIKLAR OLABİLİR HERZAMAN DAHA KONU AÇMAYI BİLMİYORSUN FALAN NEDEMEK
SENİ SİTENİN BAŞKANI SEÇELİM DE TATTİKLERİ SEN VER MİLLETE

Eğitim şart, herkes kurallara uysa başkan seçmeyede gerek yok.Yanlış yere açmış olabilirsin ama bir kaç yere birden açmana anlam veremedim.Kasıtlı olarak yapılıyor gibi geldi bana..Benimki bi taktik değil tavsiye anlayana.