Yeni Üye kubillian

kubillian

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelim.Net olarak yeni üyemize hoş geldin diyoruz.

Kullanıcı Adı: kubillian
Adınız Soyadınız: kubilay bilir
İkamet ettiğiniz yer: Adana
Mesleğiniz ve yaşınız: İç mimar 30
Cinsiyetiniz: belirtilmemiş
Kendiniz hakkında detaylı bilgiler girerek, kendinizi foruma tanıtınız:
------------------------------------------------------

Merhaba ben adanadan kubilay. İç mimarım, uzun süredir adanada yaşıyorum.

Önceki aracım alfa romeo giulietta idi. Son zamanlarda d sınıfı araç almak istedim. Normalde aklımda insignia vardı yalnız astra j nin biraz daha yaş olarak gençlere hitap ettiğini düşündüm ve aracı aldım. Şu an kısım kısım ve abartmadan, orjinalliği çok bozmadan aracı modifiye etmek istiyorum

Sizin forumu da daha önce görmüştüm. Bilgili tecrübeli arkadaşlar var. Bu arkadaşların deneyimlerinden faydalanmanın yararlı olacağını düşündüm.

Aracım 01DA132 plakalı Astra j 1.6 edition.

İlk hali, yani şu an kullandığım hali resimlerdeki gibidir. Araç edition paket. Navigasyonsuz, sunroofsuz, çelik jantsız xenon farsız. Bu gibi eksikleri var. Dediğim gibi body kitlere, karbon fiber uygulamalarına, farklı jant uygulamalarına falan girmeden daha sade bir görüntü yakalamak istiyorum. Aracı 10.000 km de bir bayandan aldım. Sağolsun kendisi de zaten bu az km' de oldukça narin ve hassas kullanmış. Sıfır kokusu hala üzerinde.

Yorumlara eleştirilere sonuna kadar açığım. Fikirlerimi ilerlettikçe ve gerçeğe döndürdükçe burada mümkün olduğu kadar paylaşımda bulunmak istiyorum.

Herkese iyi forumlar...

------------------------------------------------------

Son düzenleme: