Yeni Yine Yeniden ASTRAMANIA

TeKiN

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekin çok güzel olmuş siyahta bir başka duruyor.Abartıdan uzak sade we güzel bi görüntü çıkmış ortaya,bence çok hoş ama coilowerla az daha düşmezmiydi tam indirmemişsiniz heralde
Süleyman Kardeşim öncelikle sağol güzel yorumun için, daha fazla düşürüle bilir ama idiali budur bizim türkiyenin yollarını biliyorsun, aracın altını parçalamaya gerek yok...

slymnkrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süleyman Kardeşim öncelikle sağol güzel yorumun için, daha fazla düşürüle bilir ama idiali budur bizim türkiyenin yollarını biliyorsun, aracın altını parçalamaya gerek yok...

Haklısın burası Türkiye ama gönül istiyorki yere daha yakın olsun.Geçen gün biyere park edecektim altı sürtecekti o yüzden 1 km ileriye park ettim hawada yağmurluydu yürümek zorunda kaldım dönüşte ne göreyim clio lunun biri gelmiş koymuş oraya,orda bir zoruma gitti anlatamam aslında orjinal bincen kaldırım falan dinlemicen

TeKiN

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın burası Türkiye ama gönül istiyorki yere daha yakın olsun.Geçen gün biyere park edecektim altı sürtecekti o yüzden 1 km ileriye park ettim hawada yağmurluydu yürümek zorunda kaldım dönüşte ne göreyim clio lunun biri gelmiş koymuş oraya,orda bir zoruma gitti anlatamam aslında orjinal bincen kaldırım falan dinlemicen
Aynı problemler zaman zaman bendede oluyor olmuyor desem yalan olur, yapacak pek fazla birşey yok, ya araca orjinal binip kafana göre takılacaksın ama düşürmeden, modifiyesiz olmaz diyorsan böyle çırmalican... :)

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel olmuş, siyaha da bayağı yakışmış, güle güle kullan:)

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel arac kazasız belasız kullanman dilegyle

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşalalh.çok çok emek harcanmış

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah, fena olmuş.Özellikle König çok iyi bir seçim bence, benim de aklımdaki marka.Çok yakışıyor Alman'lara...