Yeni yüzü ile [68 DZ 551] Vectra PoWeR..

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan. Özellikle jantlarına bayılıyorum. Hatta bugün akşam gördük aracını İbrahim'le birlikte.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

herkese teşekkür ediyorum yorumlarınız ve beğendiniz için.. evet abi bu jantlarımı bende seviyorum...pazar akşamı kafa dağıtmak için bi kaç tur attık bugün çarşıda orada denk gelmişizdir :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tampon-far açıklığı yok çok hoş, egzos uçları da güzelmiş :)

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız bin çok hoş olmuş

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon uygulama hariç gerçekten çok güzel olmuş. Kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç tam anlamıyla çok harika olmuş güle güle kullanın ALLAH kaza bela vermesin. sadece bir şeyi merak ettim bu jantları 5x112 aralığı nasıl uydurdunuz ? ben hangi lastikçiye sorduysam hiçbiri olmaz dedi siz nasıl yaptırdınız??

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç tam anlamıyla çok harika olmuş güle güle kullanın ALLAH kaza bela vermesin. sadece bir şeyi merak ettim bu jantları 5x112 aralığı nasıl uydurdunuz ? ben hangi lastikçiye sorduysam hiçbiri olmaz dedi siz nasıl yaptırdınız??

Cnc operatörüyüm ve bijonlarla heykel yaparım :) bizde olmaz diye birsey yok illa olacak var:) 5 adet özel yapım bijonla 5x108 i bile takarım bu arabaya :) bu arada dikkatiniz için tebrik ediyorum sizi :)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cnc operatörüyüm ve bijonlarla heykel yaparım :) bizde olmaz diye birsey yok illa olacak var:) 5 adet özel yapım bijonla 5x108 i bile takarım bu arabaya :) bu arada dikkatiniz için tebrik ediyorum sizi :)

teşekkür ederim tebrik için... bir tane beğendiğim jant var audi jantı 5 kollu bijon aralığı 5x112 almak istedim pazarlığı bile yaptık ama lastikçi sıcak bakmadı. bijonların girdiği o demir parçaya tornada yeniden delik açarız dedi ama buda sağlıklı olmaz yüksek hızda ALLAH muhafaza kötü sonuçlar doğurabilir dedi onun için vazgeçtim. sizde bir sıkıntı oldumu :confused:

Walee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim tebrik için... bir tane beğendiğim jant var audi jantı 5 kollu bijon aralığı 5x112 almak istedim pazarlığı bile yaptık ama lastikçi sıcak bakmadı. bijonların girdiği o demir parçaya tornada yeniden delik açarız dedi ama buda sağlıklı olmaz yüksek hızda ALLAH muhafaza kötü sonuçlar doğurabilir dedi onun için vazgeçtim. sizde bir sıkıntı oldumu :confused:

Kesinlikle olmadi degigim gibi bijonlarla yapiyorum bu işi ve bijon kesmemesi icin ozel bir metal (hava celigi) kullaniyorum.. Sorun kesinlikle olmaz diger soktugum jantta 5x112 ydi ;-)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle olmadi degigim gibi bijonlarla yapiyorum bu işi ve bijon kesmemesi icin ozel bir metal (hava celigi) kullaniyorum.. Sorun kesinlikle olmaz diger soktugum jantta 5x112 ydi ;-)

bunları bizim burdaki lastikçilere okutmak lazım olmaz deyip milleti gönderiyolar. ben bir daha şansımı deneyim....