Yepyeni Pirelli P Zero Rosso Yarıldı..

hakanemre34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar..
Aracımda 225x40xr18 p zero rosso lastiklerim mevcut..3000km bile yapmadım desem yeridir..Gelgelelim çukura biraz sert girdim. Ön sol lastik resmen yarıldı..Yerine P Zero model takıldı..Rosso olan değil..Sadece zero model.Sanırım rosso eski seri imiş.Lastik yüzeyindeki desen biraz farklı.Acaba sıkıntı yaratırmı??

Son düzenleme:

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kadar farkı sen ben anlayamayız.çukurlara dikkat edin bi dahakine ;)

hakanemre34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolda gezme yapabilir ama hissettirmez pek. Bizim bir ara 4 lastikte farklıydı :D Canavar gibiydi :D

Aslında yeni lastiğin tipi daha kışkırtıcı. Ama arkadan dikkatli bakınca farklılık görülebiliyor. Çokta takarım ben şimdi bunu

hakanemre34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takma kafanı sıkıntı yapma bir şey olmaz

Teşekkürler..Dostum..

Aklımın almadığı birşey var..Bu ince yanak lastikler bu kadar hassasmı..Hız lastiği falan diyorlar..Bizim yollarda ne hızı..Hız yapmama lastiği oluyorlar..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Teşekkürler..Dostum..

Aklımın almadığı birşey var..Bu ince yanak lastikler bu kadar hassasmı..Hız lastiği falan diyorlar..Bizim yollarda ne hızı..Hız yapmama lastiği oluyorlar..

40 yanak, ben kullanamam, en ufak çukura bakar, yani hassas. Deseni farklı olanı arkaya takmışsınızdır zaten, sorun olmaz.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk kez duyduğum bir şey değil çok çana patlak yanakdan yarılmış p zero gördüm.. ince yanaklı lastiği dikkatli kullanmak gerek..

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bu kadar takıyorsan varsa durumun onuda degıstır lastıgıde yıka temızle satısa cıkar fazlada zararın olmaz hem bende 195 45 yanak vardı 1 senede 4 tane on lastık degıstırdım balon yuzunden kı 40 yanak hıc dayanmaz..