Yerlee Birr 54 D'i'P 002

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maaşallah Allah kazadan beladan korusun C-mon un güzelligi ayrı zaten...Yanlız ön inikte arka yukarda gibi geldi biraz fotograflardanmı yoksa...(-:

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşey iyi güzel, iyi günlerde kullan , ama lastik çamurluğun içine girmemeli bence, bak arkalar güzel olmuş.... kazasız belasız yolculuklar.....

Öncelikle Saolasın yorumun için..ama lastiğin içerde olması bence güzel hem mevzusu bu zaten herkes 5cm yay takar gezer ama herkes 15cm basıp gezemez :rolleyes:

Oğuz araç gerçekten güzelmiş ama ondan ziyade Adapazarı yollarında böyle bir çalışma yapma cesaretini takdir ettim ben :) malum yollar ve kasisler normal arabaları bile ağlatırken senin araçla düşünemiyorum bile.Alan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun gerçekten çok yakışıklı bir araç.

Saolasın dostum yorumun için çok teşekkür ederimya :) valla yolların bozuk olması alçak kullanmaya engel değilya hertürlü gider yani ama alçak araba kullanmak sanattır yani :)

bu araça 4 5 kişi binince nası bi hal alıyo çok merak ettim :D asfaltla öpüşerek gidiodur büyük ihtimal:D:D:D:D:D:D:D bu olayı k.maraşda kesinlikle yapamzsın çünkü heryer kasıs aksi halde haftada bi tampon yenilersiniz mecburen yani

Valla 4-5 kişi hiç binmedim en fazla 3kişi bindim :D ama amartisör %100 sert olduğu için yere bir parmak olmasına rağmen sekmio ve değmiyor o yüzden 3kişi5kişi fark etmiyor dostum:) hem k.maraşda yollar kasis diyosunda sakaryada beter dostum gerçekten her tümsekte herkes durup nasıl geçtini seyrediyor zaten ama tampon bırakmak çok zor eminol alışıyosun sorun olmuyor :)

Maaşallah Allah kazadan beladan korusun C-mon un güzelligi ayrı zaten...Yanlız ön inikte arka yukarda gibi geldi biraz fotograflardanmı yoksa...(-:

Saolasın güzel yorumun için öncelikle teşekkürler..Ön tarafta coilover var yerdee ama arkada normal 5cm yay var o yüzden normal alçaklıkta ama arkayıda eşit bastığım zaman hiç bir tümsekten geçmiyor böyle olması mecbur yani fotolarda sorun yok yani ama emin ol fotolara göre kafası daha basık :) hem bu haliyle tren raylarında bile takılıyorum arkayı indirdiğin vakit kesinlikle geçmez :) neyse umarım anlatabilmişimdir saygılar..

ayhanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim araban çok güzel olmuş bende opel ci olmadan önce megane2 aracıma yay takmıştım ama 3,5 luk görüntü süper oluyo hele yolda o kafa öne eğik gidişi yok mu harika şimdi 2001 vectra cdx var 2,0 ın keyfini yaşıyorum yay yok ama . cahilliğimi bağışlayın arkadaşlar da bu cilliover sistemi ayarlanabilir oluyor dimi yani nası tam olarak içerden bi kumanda sistemi mi yapılıyo fiyat ne civarda bilgisi olan var mı?

sagopagizmo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim araban çok güzel olmuş bende opel ci olmadan önce megane2 aracıma yay takmıştım ama 3,5 luk görüntü süper oluyo hele yolda o kafa öne eğik gidişi yok mu harika şimdi 2001 vectra cdx var 2,0 ın keyfini yaşıyorum yay yok ama . cahilliğimi bağışlayın arkadaşlar da bu cilliover sistemi ayarlanabilir oluyor dimi yani nası tam olarak içerden bi kumanda sistemi mi yapılıyo fiyat ne civarda bilgisi olan var mı?

Bu sistem ne 3.5 cm yay nede 5 cm yay bu kafadan 15cm gibi çılgın bişi :D
içerden kumanda gibi bi sistem değil amartisörler üzerinde çevirmeli miller var kriko ile kaldırıp çevirerk en dibe indirdinizde dip yapmış 15cm basmış oluyorsunuz iki tarafada aynı işlemi yapıp tekerleri takoz üstüne çıkarıp indiriyorsunuz sonra takozlardanda yere indirdinizde zaten yerdesiniz bu işlem ortalama 15-20 dk sürüyor maliyeti 500-700 arası umarım yardımcı olabilmişimdir saygılar..

kara_murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir paylaşım.teşekkürler..

_eRAy_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah çok tatlı araç tam sürüngenmiş :) ön farlar boya değil mi çok yakışıyor ? :)