Yeter artık ya yeter...

from_anatolia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni astra 2006 da arkadan gıcır gıcır ses geliyor, tahminime göre amortisör sisteminden kaynaklanıyor..Neyse süper!!! bir servise götürdük dediler ki yağlanması gerek iyi dedik yağlayın ses kesildi 10 gün sonra ses yine çıkmaya başladı, bu sefer de başka süper!!!! bir servise götürdük dedilerki arka dingil burçları değişmeli iyi dedik değiştirin, adamlar izmirden parça istediler 10 gün sonra parça geldi değiştirdiler, ses kesildi ama 20 gün geçti ses bu sefer daha fazla gelmeye başladı, servisi tekrar aradık getirin bakalım dediler..Ya bu çocuk oyuncağımı getir götür yeter artık..Madem bi ..... anlamıyolar niye bizi uğraştıyorlar...Bu adamlara servis yetkisi nasıl verilir bu nasıl iştir anlayamadım gitti. Opel Almanya'dan gelecek mektubu bekliyorum, bana soracaklar şikayetiniz var mı diye...:D

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel almakla hata etmişsiniz :D

şahsen ne kadar sevsemde birdaha bulaşmayacağım :p

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence arkadaşım opel servisleri sizinde dediğiniz gibi bi b.. etmez ama özel opel servislerine diyeceğim yok :)

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Garantide olduğu için sanırım özel servise gidemiyor, yoksa özel serviste çözme ihtimalleri çok daha yüksek

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gıcırtı sesi bende de vardı 1 sene devam etti bu şekilde sonra kendiliğinden kesildi servise gittim amortisörler yeni o yüzden geliyor dediler ve haklı çıktılar bi zaman sonra ses kesildi yaşasın opel :D

from_anatolia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 gün sonra tekrar gideceğiz servise, bakalım ne diyecekler...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence şans bazı arabalarda çıkabiliyor bizde 2004 yılında sıfır km aldık arabayı o günden bugüne Allah şükür bir kere üzmedi bizi sadece bakımlarını yaptırdık onun dışında hiç önemli bir sorunu olmadı Yetkili servislerden genel olarak bir sıkıntı var mecburen garanti bitene kadar gitmek zorundasınız çalışma prensipleri parçaları değiştirmeye yönelik olduğundan dolayı direk şüphelendikleri parçaları değiştiriyorlar sorun nerde niçin böle yapıyor ne gerekli diye uğraşmıyorlar

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bende astradan önce volkswagen Bora vardı. volkswagen'in servisine göre opel bence çok kötü....( servis konusunda)

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gıcırtı aynen bende de var.. kafayı yedirtiyor. en küçük kasiste bile ses geliyor. arabaya binenler araba kaç yıllık diyor. servise gittim ; arka koltuk tutamaçlarına sünger yapıştırmışlardı (komik yaww...) tabi ses kesilmedi...