yetkili mi, özel mi?

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili her zaman tercihimdir
amaaaaaa fiyat da önemli olduğundan garanti süresi dolduğunda özel servisinde iyisini bulmak şartıyla özel srviste tercih edilebilir....

ceo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garantili değilse özel servis ama özel servisdende emin olmak lazım

UĞUR DÖNMEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence özel Servis

bence özel servis .cünkü gecen basıma bi olay geldi.ankarada kurtbogazındaydıkk ailecek birden aracım stop etti ve bir daha çalısmadı .hemen müsterisi oldugum özel servisi aradım yarım saat içinde gelidler we sorunu hemen halletiler.burdan ÖZ-KAL OPEL'E tesekkürlerimi sunuyorum.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu öyle bir soru ki ikitarafıda keskin bıçak .Cebini düşünürsen özel servis. Tekrar cebini düşünürsen budefa yetkili servis derim. ingilize sormuşlar niye hep kalite kullanıyorsun .Cevap ucuz kullanacak kadar zengin değilim demiş. Özellerin garantisi olmuş olsa hiç düşünmeden özel derdim. Özeller kendilerini bu yönde geliştirirlerse yakında garanti süresi bakımı dışında yetkililerin büyük kaybı olur. Özelinde sağlamve dürüstünü bulursam evet özel servis.Öyle özellervarki mekanik kısmı yatıyor kaporta boyası çalışıyor. müşteri,müşteriyi getirirse yeni gelen müşteri eskileride başka yere götürürüyor. Şahsen ben 12 ayda 3 özel servis değiştirdim . Bu konuyu açan arkadaşıma önerim gelen paylaşımları değerlendirmesidir. :good:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler yetkili servisten ayrılan 3-5 usta birleşip bir yer açıyorlar kim ne kadar deneyimli bilgili denk gelmek senin şansına kalmış.Çoğu servisin tec cihazı bile yok bazıları sadece opele bakmakla kalmıyor yazıyor ford,opel,vw anlayacan 4 tekerlekli herşeye bakıyor..özele giderken bile tanıdık güvenilir referans verilen yerlere gideceksin...

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer özel servise gidecekseniz opelde uzmanlaşmış bir ustaya gitmeniz daha doğru. Yoksa arabanız deneme tahtasına dönebilir.
ben şahsen bursada iyi bir usta buldum arabamı ona emanet ediyorum gözüm arkada kalmıyor. bilmediğiniz tanımadığınız özel servislere arabanızı emanet etmeyin üzülürsünüz. size iyi bir tüyo veriyim en iyi servisleri galericiler bilir çünkü onların risk almaya vakitleri yoktur :).

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel servis çünkü işi usta veya kalfalar yapıyor.takılan parçayı kendin temin edebiliyosun.konu hakkında fikir alış verişi olabiliyor.
yetkili serviste derdini kağıda yazıyosun ve bu çoğu zaman yeterli olmuyor.
araç hiç bişey yapılmadan geri verilebiliyor.:mad:

arf68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her ikisini de denedim özeli de yetkiliyide kararım yetkiliden yana eski arabamın triger setini opel odakta değiştirmiştim 1-2 ay sonra ses gelmeye başladı götürdüm triger dediler ve 1 kuruş ödemeden yenisi ile değişti,ama özelde sana başka yerdendir diye mutlaka faklı arıza diye mutlaka oparayı alacaklardır.başıma geldiği için biliyorum.yukarda verilen ingiliz örneği çoğuzaman dağrudur bence...istisnalar hariç...

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,

Haberiniz olsun 3 yaşını doldurmuş bütün araçlara %25 indirim yetkili servislerde bizleri bekliyor. Bu indirimle özel servis fiyatına yetkili servisten orjinal ve garantili hizmet alıyorsunuz. Saygılarımla...