Yıldız...

bilge_the_great

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
kasa biraz agır kalıyor ama sonuçta mercedes
hastalığa yakalanmışsınız arkadaşların dediği gibi başka araca binemezsiniz bundan sonra geçmiş olsun
bende 1985 190E var 188 binde orjinal 13 senedir, basınca gidiyor kimse tutamaz, kötü bir alışkanlığı var benzin içiyor :) mecbur şehiriçi corsaya biniyorum :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun
kasa biraz agır kalıyor ama sonuçta mercedes
hastalığa yakalanmışsınız arkadaşların dediği gibi başka araca binemezsiniz bundan sonra geçmiş olsun
bende 1985 190E var 188 binde orjinal 13 senedir, basınca gidiyor kimse tutamaz, kötü bir alışkanlığı var benzin içiyor :) mecbur şehiriçi corsaya biniyorum :)

122 Hp araç yine de çok ağır değil.Dediğiniz gibi kullanması çok keyifli içinde tık ses yok,lastik sesi duymak zaten imkansız.Benzini daha denemedim ama bakalım sonuç ne olacak;)

bilge_the_great

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ki 136 hp(tüp yok) ayrıca 330 hp 2.5 16 AMG ve 3.6 24 AMG 480hp de kullandım, bakımları çok zor ülkemizde yürütemiyorsun, o yüzden 136 ya devam...
ben ilk aldığımda ışıklarda durdum, stop etti sandım hiç ses yok! çok rahat edersiniz, suspansiyonu mükemmeldir kaç tane dev gibi çukura düştüğümü hatırlamıyorum bile ama sorunsuz ses yok tıkırtı yok ama corsa berbat tabii yanında neyse o da az yakıp aradaki farkı kapatıyor :)uzun yolda yakıt sorun olmaz, şehir içinde 350-400'ün altında yakmaz,(yakıt yüzünden tüp taktırmayın yazık olur) birde bakımlarını anlayan bir ustaya yaptırın bir bozarsa ayarlarını düzen tutturamazsınız, fazla güneşte bırakmayın ön göğüs çatlar, tez zamanda AMG alaşım jant alın çok yakışıyor, yeniden hayırlı olsun :)

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşşallah kazasız belasız 200E lerin motor e200lere göre motoru daha kuvvetli heralde torkları daha fazla.
25062008026dp8.jpg

goruntu265sl2.jpg

Buda benim merco.:D