Yine arabaya sürtmüşler...bu kaçıncı ya...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam işten eve döndüğümde bir gece evvel park ettiğim aracımın yanına gittim.Muhtemelen arkamdaki park yerine park etmiş araç çıkarken benim aracın sol arka tekerlek hizasında tampona ve çamurluğa sürtmüş.Çamurlukta sürtme sonucu boya bulaşmış, ezilme veya derin çizik yok.muhtemelen sürten araç da beyaz renk ama tampon maalesef soyulmuş ve derin çizilmiş :mad: daha evvel yine sol arka köşeye aynısını yapmışlardı, autoking de (kasko hizmeti olarak bedelsiz) yaptırmıştım.Bize yine autoking yolu görünüyor anlaşılan.En kızdıgımda sürten kişi bir tel no, kart bişey bırakmadan resmen kaçmış.ben adamdan para isteyecek değilim, zaten araç kaskolu da bari bir özür diler.benim aracın camında kart var cebim yazıyor, bu kadar mı bitti insalık...çok yazık...

img0002xt8.jpg

img0004zw3.jpg

img0010is5.jpg

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boşver abi sana bişey olmasın:)
jantlar kapatıyor zaten cizigi:D

şaka bi yana üzüldüm ne denirki:(

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bende nefret ederim böyle yapanlardan...birde terbiyesizler basıp giderler not bile koymazlar...insanlık bitmiş artık...bayan üyeler kızmasınlar ama denk geldiğim bu tür olaylarda geneli bayan oluyo ya da bana hep denk geliyorrr...

tekrar geçmiş olsun...

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tip insanları gördükçe kan beynime çıkıyor gerçi bunlara insanda denmez ya neyse Berker geçmiş olsun autokingden yaptırırsın sıkma canını

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öküz çok memlekette 1 kere geriye takıyımda rahat rahat döniyim demiyor ki ona bile üşennen bi toplumuz biz böle milletiz işte

real-c

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun yinede şanslısın senin önündeki arabanın dikiz aynasını kırmışlar ( Aynı araçmı acaba ) ..... Sokak cok dar Allah Beterinden Saklasın

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
berker abi çok geçmiş olsun. benim arabayı da tahminimce sitedeki çocuklar anahtarla çizmiş 2 yerinden bunların masrafı nekadar tutar banada bildirirsen bende yaptırmayı planlıyorum.
buarada senin arabaya yay taktıralım abi :D

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun benimde başıma gelmişti hemde gözümün önünde 1 de komşu olacak gözümün içine bakıp bide pişkin pişkin sırıtmıştı insan bi özür diler. :mad: :mad:
Neyse sanırım öndeki brodway'inde aynasına takmış
Bununla geçmiş olsun:(