yine aynı konu--> koltuk gıcırtısı..!

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, biliyorum bu konu defalarca kez açıldı ama forumdaki diğer aynı başlıklı konularda cevabını bulamadığım bir şeyi danışmak istiyorum.

Sürücü ve yolcu koltuklarının sırt kısımlarından rahatsız edici derecede gıcırtı sesi geliyor. Ben kızaklardan geliyor sanıp yağladım fakat sırt kısmından geldiğini sonra anladım. Döşemeyi sökemeyeceğim içinde müdahale edemedim, bıraktım.

Acaba İstanbul Anadolu yakasında koltuğun döşemesini söküp, iskeleti yağlayabilecek, bu işle uğraşan bildiğiniz bir usta var mıdır? Bu işlemin herhangi bir sakıncası olur mu? (koltuklarda yan hava yastığı var...)

teşekkürler...

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim araçta da var. servis sokülüp bakılması lazım dedi 1 gün sürer dedi ve yaklaşık 100-125 ytl masrafı olur dedi. benim yolcu bölümünden ses geliyor sırt kısmından çok sinir bozucu. yorumları ben de bekliyorum...

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benim araçta da var. servis sokülüp bakılması lazım dedi 1 gün sürer dedi ve yaklaşık 100-125 ytl masrafı olur dedi. benim yolcu bölümünden ses geliyor sırt kısmından çok sinir bozucu. yorumları ben de bekliyorum...

doğrudur uzun süren bir iş, meşakkatli de ama o kadar para verip yine aynı sesi duymak da var, forumda aynı başlıklı bir konuda bir iki fiyat veren olmuş ama 40-50 ytl civarı, adres yok malesef.