Yol bilgisayarının tarihi saati neden bozuluyor

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Yok mu neden hazfızanın gittiğini bilen
ben biliyorum :D

sorun 2 problemden oluşuyor 1.si göstergenin kod endeksi yanlış girilmiş veya tekrar program istiyor bunu da tech2 ile yaptıracaksın kod endeksi ise 012 olucak eğerki bu işlem yapıldığın da yine aynı sorun olursa bu sefer kontak şalteri kesin arızalıdır değişmesi gerekiyor, ama 1.si en çok yapılan işlemdir ve arıza giderilir başka yerde arama arızayı

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarih saat güncellede eğer RMS acıksa , otomatik olarak radyo kanallarından tarih ve saati güneceller.bide RMS kapatıp dene

yeniceri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar araya girdim ama bende yol bilg. yok. bir modifiye ile sadece anlık yakıtı yada ortalama yakıtı gösteren bir özellik eklenemez mi

Son düzenleme:

kovas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bağlantı soketlerinde bazen temassızlık olabilir belki

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sorun 2 problemden oluşuyor 1.si göstergenin kod endeksi yanlış girilmiş veya tekrar program istiyor bunu da tech2 ile yaptıracaksın kod endeksi ise 012 olucak eğerki bu işlem yapıldığın da yine aynı sorun olursa bu sefer kontak şalteri kesin arızalıdır değişmesi gerekiyor, ama 1.si en çok yapılan işlemdir ve arıza giderilir başka yerde arama arızayı

tesekkürler.. kontağı cıkarıken bazen yuva tam cıkyor ve tok bir ses geliyor bu normali galiba.. cogu zaman içeride kalıyor sanki ... eski aracımda kontagı yan sanayi almıstım buda cogu zman onun gibi işliyor... sonra orjinal kontak alınca anahtarı cevirmek bile bir zevkli olmustu...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
tesekkürler.. kontağı cıkarıken bazen yuva tam cıkyor ve tok bir ses geliyor bu normali galiba.. cogu zaman içeride kalıyor sanki ... eski aracımda kontagı yan sanayi almıstım buda cogu zman onun gibi işliyor... sonra orjinal kontak alınca anahtarı cevirmek bile bir zevkli olmustu...
iyi de bunu arıza ile alakası yokki

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dirak kontak şarteli...ama orjınal takıcan.yan sanayilerti var..takma parcayı gör.parcanın arkası beyaz veya gıri olacak.kople siyah olursa takdırma yan san..

kartalucar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dirak kontak şarteli...ama orjınal takıcan.yan sanayilerti var..takma parcayı gör.parcanın arkası beyaz veya gıri olacak.kople siyah olursa takdırma yan san..

kontak şartelini googleden arattım denk gelmedi...önemli bir arıza olunca baktırayım artık