Yolda kaldım

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyaj balatasını kıran adam tanıyorum ama sürekli 6binde salıyordu a3 ü. 2. Vitese sert geçmesi şüphelendiriyor benide soğukken.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 binde baskı balata bitmiş.Bence Otomatikleştirilmiş şanzıman için iyi bir rakam.

sohbet38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar çok ağır masraflar allah sabır versin kardeşim ben easytronic vites anlamam ama bu masrafları duyduktan sonra asla yaklaşılmayacak araç tarzı olduğu görünüyor bana tabi ki tamamen şahsi yanlış anlaşılma olmasın.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 binde baskı balata bitmiş.Bence Otomatikleştirilmiş şanzıman için iyi bir rakam.
uzun yol senede 1 kere malatya-izmir- malatya yapıyo, 2600 kmsi uzun yol kalanı şehir içi hep, dur kalk, dur kalk.bide yardım debriyaj kalkıyo ilk kalkarken diğer kullanıcılarada sormak lzm tabi :)

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende CORSA D 1.2 alırken düşündüm bir ara easytronic hem opeldeki tanıdığımız hemde intercity de çalışan servis müdürü komşum marka önemli değil tam otomatik olmadığı sürece hiçbir markanın robotic şanzımanını alma dedi...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demekki zorlamayla alakası varmış :)
baskı zorlamaya gelmez...

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayni problemi ben daha araba 2 yasindayken yasamistim ayni arac 2006 enjoy--yani f yazisi cikmsiti..ama gittim servise 150 tl ye halletmislerdi yeni yazilimla falan..belkide senin ariza farklidir bilmiyorum