Yolun Ortasına Kedi Gözü Diken Zihniyet!

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun daha kötüsüde olabilirdi
Tamponu değiştirmene gerek yok ist.da otoking diye bir firma var bu tarz hasarları hiç belli olmayacak kadar güzel onarıyorlar. Ankara'da şubeleri var mı bilmiyorum ama internetten araştırabilirsin.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun.. onun için tampon değiştirmene yazık olur. nazarlık olur takma kafana...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.Çok büyük bir hasar oluşmamış.Autoking ve benzeri firmalarda çözüm bulabilirsin onun dışında (Bursa için konuşuyorum) işinin ehli tampon tamircileri var, aşırı hasarlı tamponları bile sıfır gibi yapıyorlar hemde makul fiyatlara,sizin orada da vardıe eminim.biraz araştımak lazım

Diğer taraftan bende geçende , kendi hatamdan ön tamponun sol altını kaldırıma sürttüm, boya sıyrıldı hatta siyah zemin çıktı.yaptırmadım, zihniyet aynı , Nazarlık olsun.(bahane aslında, üşengeçlik diyelim :))

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,tamponu değiştirmene gerek yok bence,iyi bir tampon tamircisi yada kaportacıda tamir ettirip lokal boyatırsan eskisi gibi olur fazla parada tutmaz sıkma canını...

geçmiş olsun, benzer bi olayda benim başımı gelmişti hatta benim plastik tampon hafiften delinmişti, ama tamponcu arkadaşların eline sağlık şimdi hiç belli değil, arkadaşın dediği gibi iyi bir tampon tamircisi bulup lokal boyatırsan yeterli olur

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, benzer bi olayda benim başımı gelmişti hatta benim plastik tampon hafiften delinmişti, ama tamponcu arkadaşların eline sağlık şimdi hiç belli değil, arkadaşın dediği gibi iyi bir tampon tamircisi bulup lokal boyatırsan yeterli olur

sağolun arkadaşlar. biraz böyle gezeyim nazarlık niyetine memlekete gidince yaptırırım...şimdi finaller filan uğraşamam:rock

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,tamponu değiştirmene gerek yok bence,iyi bir tampon tamircisi yada kaportacıda tamir ettirip lokal boyatırsan eskisi gibi olur fazla parada tutmaz sıkma canını...
+:good:

elegancee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün konya-ankara arası yolculuk yapmaktaydım.bilenler bilir yol 2 geliş 2 gidiş karayoludur. yolun bi tarafı tadilatta olduğundan yolu tek geliş tek gidişe bindirmişler. bi de kaldırmışlar yolun ortasına kedi gözü dikmişler!!arabalar üstünden geçtikçe malzemeler yere yatmış.reflektörler ölmüş...bende önümdeki kamyonu sollamak isterken birine sağ önden çarptım. aracı yeni aldığım için kasko yaptırmaya fırsatım olmamıştı.şimdi bunu nasıl yaptırabilirim yoksa tek çözüm tamponu değiştirmek mi?

arkadasım kasko yaptırmamıssın yaptırmıs olsaydın auto kıng te ucretsız yapardın ama sana sımdıde orayı ovebılırım ankarada auto king die bi yer var google arat siteleride var bu işlerle ugrasıolar bendeki çizikleri orda halletim sitelerine gir bi incele benden sana tavsiye ve geçmiş olsun