YouTube yine kapandı

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ama bu kadarda olmazki oyunmu oynuyolar bi aç bi kapa ya hiç açmayın yada kapatmayın offf oofffff

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba neden kapandı

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmışlardır yine bir dandiklik umarım hiç açılmaz, şimdi herkes yine kızacak bana bizi toplum olarak çökertmeye,dejenere etmeye,sömürmeye çalışanlar başarılı olmamalı bu youtube de bunun en basit örneği,ilk adımı herkes haddini bilmeli TÜRKLERİ başka milletlerle kıyaslamamalı bizim eleştiriye tahammülümüz de,konulara hassasiyetimiz de diğer milletlere benzemez,daha hassas ve daha bilinçliyiz kutsalımıza,atalarımıza... vs laf söyletmeyiz youtube da buna sıkca cüret ediliyor,hassa dengelerle fazlaca uğraşılıyor kısaca kahrolsun youtube

rgungordu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmışlardır yine bir dandiklik umarım hiç açılmaz, şimdi herkes yine kızacak bana bizi toplum olarak çökertmeye,dejenere etmeye,sömürmeye çalışanlar başarılı olmamalı bu youtube de bunun en basit örneği,ilk adımı herkes haddini bilmeli TÜRKLERİ başka milletlerle kıyaslamamalı bizim eleştiriye tahammülümüz de,konulara hassasiyetimiz de diğer milletlere benzemez,daha hassas ve daha bilinçliyiz kutsalımıza,atalarımıza... vs laf söyletmeyiz youtube da buna sıkca cüret ediliyor,hassa dengelerle fazlaca uğraşılıyor kısaca kahrolsun youtube
sonuna kadar katılıyorum....................

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzına sağlık cengiz abi :good:

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam türk işi cezalandırma...kapattın ne oldu biz giremiyoruz, herkes girmeye devam ediyor...yasaklama zihniyeti aldı başını gitti...1 mayısta taksim yasak, o yasak bu yasak...

okullar olmasa ne güzel olurdu diyen bir eğitim bakanı vardı...bu da o hesap...internet olmasa telekomünikasyon başkanlığı da rahat edecek...

millet bir yerleriyle gülüyor...

bak nasıl kapattırdık türkiye'de youtube'u diye yeni videolar koyuyolar

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başka yerlerden doğru girince bir sorun oluyor mu acaba? ktunnel'den mesela..