Z3069 astra gsi dyno sonucu

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu işlemleri yapmadan girdin mi dynoya?? bunlar o güçleri verecek işlemler değil pek.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
o işlemler nasıl bir güç veriyo?
daha nasıl işlem yapmam lazım bilgi verirmisin neyde hatamız oldu ?

miynat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o işlemler nasıl bir güç veriyo?
daha nasıl işlem yapmam lazım bilgi verirmisin neyde hatamız oldu ?

dyno sonucu diye başlık açmışsın bizde fikrimizi söyledik. öyle alınganlık yapacaksan başlık açma bence.

şahsi fikrimi söylüyorum öyle eksozla oynayarak güç müç alamazsın hele 7 kw hiç alamazsın (dynonun doğru ölçtüğünü varsayarsak). kızıp atmasaydım koyardım resimlerini dyno sonuçlarının eksoz çapı büyütünce ne olur, katalitikli ve katalitiksiz ne olur, açık filtre, kutu içi filtre nasıl etkiler gücü biraz fikir verirdi site üyelerine.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
dyno sonucu diye başlık açmışsın bizde fikrimizi söyledik. öyle alınganlık yapacaksan başlık açma bence.

şahsi fikrimi söylüyorum öyle eksozla oynayarak güç müç alamazsın hele 7 kw hiç alamazsın (dynonun doğru ölçtüğünü varsayarsak). kızıp atmasaydım koyardım resimlerini dyno sonuçlarının eksoz çapı büyütünce ne olur, katalitikli ve katalitiksiz ne olur, açık filtre, kutu içi filtre nasıl etkiler gücü biraz fikir verirdi site üyelerine.

sadece yazılanlar hep standart ya katalıtık ıptalı 6 bg dıye biz bu işlemleri yaptık ve bunu aldık bende kimisi güç verir kimisi vermez diyor hani kimisi katalıtık ıptal olunca arıza olur çok yakar falan der kımısı iyi olur der bende yaptım ve bu değerlerimi aldım sadece paylaştım artı kutu içi vs herhangi bişeyde yok ama kutu içide almak ıstıyorum onlada girerim sonuçta denemek lazım ;)

VeNoM_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tork değeri imkansız malesef, ölçümlerde hata var. Dyno ya çok takmayın, önemli olan yoldaki gidişidir.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
tork değeri imkansız malesef, ölçümlerde hata var. Dyno ya çok takmayın, önemli olan yoldaki gidişidir.

eskiden gidişi iyi idi şimdi lastıklerım kötü maalesef pek yüksek hız istemiyorum değiştirene kadar ama bariz artış olduğu kesin bakalım dediğin gibi gidişimiz ne olacak tşk;)