Zamlar Kader Degil Kabul Etme

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee nıoldu yani dün benzin almadık da... benzinlikler iflas mı etti? yoksa hükümet sesimizi mi duydu?... bence hiç bi işe yaramadı?

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
eee nıoldu yani dün benzin almadık da... benzinlikler iflas mı etti? yoksa hükümet sesimizi mi duydu?... bence hiç bi işe yaramadı?

tessukur ederim cvp verdigin icin

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tepkinin şiddeti kadar devamlılığı da önemlidir.Bu kez pek dikkat çekmemiş olabilir, ancak periodik hale getirilirse eminim hükümet için can sıkıcı bir hal alacaktır...

gsi_onur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Tepkinin şiddeti kadar devamlılığı da önemlidir.Bu kez pek dikkat çekmemiş olabilir, ancak periodik hale getirilirse eminim hükümet için can sıkıcı bir hal alacaktır...

+150 + nos

hepmiz aynı sorundan şikayetçiyiz ancak ortak çözüm bulmaya çalışırken bi le çatlak sesler çıkıyo

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 yılında Fransa nın halini hatırlayan vardır umarım aranızda.Ülkedeki tüm kamyoncular hükümete diz çöktürmüştü.

Fransa'da akaryakıt zamlarını protesto için neredeyse bütün benzin istasyonlarını kuşatan kamyoncular, hükümete diz çöktürürken, eylemler tüm Avrupa'ya yayılacak gibi. Fransız hükümeti, akaryakıt vergilerinde bu yıl 35 santim, gelecek yıl da 25 santim destek indirimini kabul edince grev sona erdi. Ancak bu kez vergi indirimine sinirlenen petrolcüler grev kervanına katıldı. Petrol tankerleri tüm ülkede nakliyatı yavaşlatıp trafiği felç etti. Alman kamyon ve taksi şoförleri de yüksek fiyatları protesto için greve hazırlandıklarını duyurdu. 07/09/2000 LILLE-FRANSA (Reuters)

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadasa sordum "kimse takmadi walla" dedi
tiklim tiklim doluymus yine benzinciler

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
onemli diil :D ama bugun milliyete baktim netten ucuzlamis demekki basardiniz :D

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten yapılan son 4 fiyat değişikliği hep düşüş...