ZİNCİRLERİMİ KIRDIM VE LPG TAKTIRDIM

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ZİNCİRLERİMİ KIRDIM VE LPG TAKTIRDIM

desmicare link' Alıntı:
Hocam herkesin düşüncesi farklı olabilir ben boyle dusunuyorum diye.. bu sekilde bir ifade hoş degil bence.. ki egitimcisiniz sanirim.. saygilar...!!!!
Neden üzerinize alındınız bilemedim !!! Burası, bu platform insanların düşüncelerini hakaret etmeden, rencide etmeden kırıp dökmeden ifade edebileceği bir alan. Gündelik hayatta da böyle değil mi? Ben nasıl LPG den haz etmediğimi ifade ediyorsam siz de bana yanıldığımı, LPG nin çok iyi bir şey olduğunu ifade edebilirsiniz. Bir kötü sözüm veya kırıcı bir sözüm mü oldu? Benim söylediğim mutlak doğru, siz yanlıştasınız, farklı düşünemezsiniz mi dedim kimseye? Bunun eğitimcilikle ne alakası var? Eğitimci olduğum için zaten düşüncelerimi özgürce(kırıp dökmeden) söylüyorum... siz de böyle yapan lütfen. Doğru bildiğiniz düşüncelerinizi yazın, zevkle okuruz,elbette benim gibi düşünmek zorunda değilsin.  047shakee

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha önce lpg li araçlar kullandım. Aracım 41000 km ye geldi ,inşallah taktirmaya ihtiyacım olmaz. Lpg dense dizel bir araç tercihim olurdu.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim yazdigim cumleyi alinti yaparak cevaplarsaniz tabi ki uzerime alacagim bilmem farkinda misiniz?.. ama yok ben ortaya soyledim diyorsaniz kusura bakmayin.... evet ben lpg li aracimi 30.000 km oldu taktirali ve hicbir sorun yasamadim lpg ile ilgili. Sizin nasil benzinli arac ile sorun yasamadiginiz gibi.. lpg sorun ise bu kadar fabrika cikisli araba uretilip o kadar arge calismasi yapilmazdi ve o kadar lpg dolum tesisleri istasyonlar olmazdi diye düşünüyorum ben... hakli yada haksizda olabilirim..mesela sizin benzinli araba kullanmaniza kimse yorum yapamaz yada neden kullaniyorsunuz diye sizi yargilayamaz. Herkes istedigi gibi aracini kullanabilir. Ki lpg li arac kullanmayan birinin bu konu hakkinda olumsuz yorum yazmasi da bir o kadar ilginç.. yanlis anlamayin sizi yargilamiyorum.. bende taktirmadan once bilmeden cok gereksiz yorumlar yapmistim ama suan bana göre diger yakitlardan bir farki yok.. simdiden tekrardan ozur dilerim kirici olduysam... saygilar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
Benim yazdigim cumleyi alinti yaparak cevaplarsaniz tabi ki uzerime alacagim bilmem farkinda misiniz?.. ama yok ben ortaya soyledim diyorsaniz kusura bakmayin.... evet ben lpg li aracimi 30.000 km oldu taktirali ve hicbir sorun yasamadim lpg ile ilgili. Sizin nasil benzinli arac ile sorun yasamadiginiz gibi.. lpg sorun ise bu kadar fabrika cikisli araba uretilip o kadar arge calismasi yapilmazdi ve o kadar lpg dolum tesisleri istasyonlar olmazdi diye düşünüyorum ben... hakli yada haksizda olabilirim..mesela sizin benzinli araba kullanmaniza kimse yorum yapamaz yada neden kullaniyorsunuz diye sizi yargilayamaz. Herkes istedigi gibi aracini kullanabilir. Ki lpg li arac kullanmayan birinin bu konu hakkinda olumsuz yorum yazmasi da bir o kadar ilginç.. yanlis anlamayin sizi yargilamiyorum.. bende taktirmadan once bilmeden cok gereksiz yorumlar yapmistim ama suan bana göre diger yakitlardan bir farki yok.. simdiden tekrardan ozur dilerim kirici olduysam... saygilar
Estağfurullah kırıcı olmak değil olay. ֖nemli olan birbirimizi doğru anlamak.  Bu forumda öteden beri benzin ve lpg arasında tatlı bir surtusme tatlı bir atisma vardır., , bunu bu boyutta bırakmak lazım.  Yoksa sizin veya bir başkasının tercihine benim söz söylemek gibi bir hakkım olamaz.  Ancak benzin candir can  kahka536

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Estağfurullah kırıcı olmak değil olay. ֖nemli olan birbirimizi doğru anlamak.  Bu forumda öteden beri benzin ve lpg arasında tatlı bir surtusme tatlı bir atisma vardır., , bunu bu boyutta bırakmak lazım.  Yoksa sizin veya bir başkasının tercihine benim söz söylemek gibi bir hakkım olamaz.  Ancak benzin candir can  kahka536
Kullanılabilir 50 yıllık rezerv kalmış deniyor. Can gitmek üzere yani

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kullanan kullanıyor  bravoo

Serhat Gümüş

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Lpg ile yüksek devir cevirmeyin, motor elemanlarının ömrünü kisaltirsiniz

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

a.s.gümüş link' Alıntı:
Lpg ile yüksek devir cevirmeyin, motor elemanlarının ömrünü kisaltirsiniz

aracımı sakin kullanan biriyim fakat aklıma takılan bir soru var aracı çok dik bayırlarda kompresyona bıraktığımız zaman devir yükseliyor 4-5 binlere bu esnada acaba bu zarar görme  olayı geçerli mi.. Bir de BRC my 11 kullanan arkadaşlar veyahut bilgisi olan arkadaşlar varsa 4000 devir de benzin püskürtme olayı rampa inişlerinde geçerli mi.??. Malum araç benzinde iken gaz pedalına basılmadığında benzin akışını kesiyor normalde..

şimdiden teşekkürler