1.3 dizel ortl 24km hızla 7.1 yakıt tüketimi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Dpf yani katalizor un bos olmasida yakit etkiler nasil derseniz katalizorun girisinde ve cikisinda oksijen sensoru vardir. bu oksijen sensorleri aracin yakitini ayarlar. egzosdan cikan gazlara gore. katalizoru bosalttirdiysaniz hem yakitta artis olur hemde cevre kirliligine neden olur. Ayrica motorun sesinide etkiler. Performansi arttirir fakat arac performans araci degilKatalizoru 700 tl gibi bi rakama egzoscuya doldurtabilirsiniz

Corcii774

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dpf yani katalizor un bos olmasida yakit etkiler nasil derseniz katalizorun girisinde ve cikisinda oksijen sensoru vardir. bu oksijen sensorleri aracin yakitini ayarlar. egzosdan cikan gazlara gore. katalizoru bosalttirdiysaniz hem yakitta artis olur hemde cevre kirliligine neden olur. Ayrica motorun sesinide etkiler. Performansi arttirir fakat arac performans araci degilKatalizoru 700 tl gibi bi rakama egzoscuya doldurtabilirsiniz
https://www.egzoz.com.tr/urun/opel-astra-j-1-3cdti-partikul-filtresi-2009-gt bu ürünü alacağım sizce doğru ürün mü ?

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Okadar parayi vermeyin. Elinizdekinin icini doldurtursaniz aynisi olur

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Oluyor daha once paylastim euro 5 seramik katalizor diye gecer. bulamazsaniz euro 4 te olur. Egzoscular yapar bu isi. muhtemelen katalizoru bosaltip kaynatmis takmislardir. kaynak yerinden kesip icine sokup tekrar kaynatiyorlar. Orjinalinin aynisi olur

Corcii774

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oluyor daha once paylastim euro 5 seramik katalizor diye gecer. bulamazsaniz euro 4 te olur. Egzoscular yapar bu isi. muhtemelen katalizoru bosaltip kaynatmis takmislardir. kaynak yerinden kesip icine sokup tekrar kaynatiyorlar. Orjinalinin aynisi olur
Bilmiyordum bunu. Araçla ben uğraşmıyordum ama işler bana kaldı. Bu 700 TL gibi bir ücrete mi yapılıyordu öyle demiştiniz sanki

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Dogru

Onur Alpay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim 2011 1.3 dizel h kasa 134 binde şehir içi 8-9 lardan aşa düşmüyor egr temiZlendi enjektörler temizlendi ama katalizör boşaltıldı daha yeni