1.6 115 bglik motora lpg

emirhan132

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 bglik motora lpg

daha öncede yazmıştım başka bi konu altında ben 1.6 115lik aracıma prins kit ve yağlama sistemi taktırdım yaklaşık 5000 km yaptım şu ana kadar hiç bir sorunum yok arıza lambam yanıyor ancak taktırdığım yerde bi parçayla hallolcağını söylediler ancak vakit bulup taktıramadım. eskişehirden balıkesire tam bir depoyla gittiğimi biliyorum 303 km ortalama hızım ise 140 civarı flndır heralde otobanda 190la fln gitmiştim başkada çok fazla hesabını tutmadım... durumum bu arkadaşlar lpg dende arabamdanda gayet memnunum herkesede tavsiye ederim... selamlar, saygılar...

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emirhan132 link' Alıntı:
daha öncede yazmıştım başka bi konu altında ben 1.6 115lik aracıma prins kit ve yağlama sistemi taktırdım yaklaşık 5000 km yaptım şu ana kadar hiç bir sorunum yok arıza lambam yanıyor ancak taktırdığım yerde bi parçayla hallolcağını söylediler ancak vakit bulup taktıramadım. eskişehirden balıkesire tam bir depoyla gittiğimi biliyorum 303 km ortalama hızım ise 140 civarı flndır heralde otobanda 190la fln gitmiştim başkada çok fazla hesabını tutmadım... durumum bu arkadaşlar lpg dende arabamdanda gayet memnunum herkesede tavsiye ederim... selamlar, saygılar...
Size 2 sene yada 100 000 km gibi bir garanti verdiler mi?Kaç paraya taktırdınız? Deponuz kaç lt. gaz alıyor? Gün gelir ben de sizin gibi pek memnun olduğum arabamın yakıtından da memnun olurum inşallah.

emirhan132

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2 yıl garantisi var... depo 33 lt civarı alıyor tam emin degilim ama 80-85 tlye doluyor yaglama sistemi ve prins kitle birlikte 3000 tl civarına taktırdım daha uygun kitlerde var ancak ben hem en iyisi olsun istedim bide otomatiklerde diğer kitler sıkıntı çıkartabiliyormuş prinste sorun olmaz dediler

serkan51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olgun lpg landırenzo takıyor.serviz garantılı.ben taktırdım hac bır sıkıntı yok.

EFSANE_SAMSUNLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Konu açılalı epey bir zaman olmuş. Bu zaman zaafında lpg taktırıp subaplarında sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Bilgi verebilirseniz çok iyi olur. Ayrıca lpg montajı ne kadara mağloluyor. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

EFSANE_SAMSUNLU link' Alıntı:
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Konu açılalı epey bir zaman olmuş. Bu zaman zaafında lpg taktırıp subaplarında sorun yaşayan arkadaşımız var mı? Bilgi verebilirseniz çok iyi olur. Ayrıca lpg montajı ne kadara mağloluyor. Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

Landirenzo kit serviste 1750 tl ye taktılar. taksit yapılıyor. 2 yıl garantisi var. Ben 4000km deyim henüz bir sıkıntı yaşamadım. Aracım 0 km iken takıldı. Tüketimim çok iyi. Tank 30 lt gaz alıyo yaklaşık. Tam dolu tank ile 300 kmleri görüyor. Ankara şehiriçi sıkışık trafik.

EFSANE_SAMSUNLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mertk link' Alıntı:
Landirenzo kit serviste 1750 tl ye taktılar. taksit yapılıyor. 2 yıl garantisi var. Ben 4000km deyim henüz bir sıkıntı yaşamadım. Aracım 0 km iken takıldı. Tüketimim çok iyi. Tank 30 lt gaz alıyo yaklaşık. Tam dolu tank ile 300 kmleri görüyor. Ankara şehiriçi sıkışık trafik.
Takılan tüpte vsr özelliği var mı? tüpün yanında belli bir devirden sonra benzin de püskürtüyor mu? veya yağlama sistemi taktırdınız mı? Aracın çekişinde bir değişme oldu mu?bilgileriniz için  thnxx

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

EFSANE_SAMSUNLU link' Alıntı:
Takılan tüpte vsr özelliği var mı? tüpün yanında belli bir devirden sonra benzin de püskürtüyor mu? veya yağlama sistemi taktırdınız mı? Aracın çekişinde bir değişme oldu mu?bilgileriniz için  thnxx

Vsr nedir bilmiyorum. Motor ilk başta benzinde çalışıyor ısınınca gaza geçiyor. Yağlama sistemi araç 1500 km iken takıldı. ևekişinde bir değişme hissetmedim. Benzinde de kullandığımda aynı. Araba kilosu ağır olduğunda kalkışları serı değil ancak hızlandığında gidiyor. 4500 km deyim sorunum olmadı şimdilik. Umarım böyle devam eder.