1.6 Astra H Mi 1.3 Cdti Mi?

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

HANGİSİ DAHA ÇOK KEYİF VERİCİ??

• Kullanılan toplam oy
    65
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
gökhan allahım nerden açtın konuyu :D:D şimdi kavga çıkcak :p

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan sende haklısında bişeyi unutuyorsun astra 1.3 cdti hafife alınacak bi motor değil adam 100 dolar verir gider ecu remapping yapar 30hp + 80nm tork artışı yapar bu çokda zor değil ozaman ne 1.6sı kalır ne bişi demedi demeee ki bu motorla standart turbo ile 300nmyi devirenler var ama turbonun değişken geometrisi saolsun düz turbolu araçlarda bu torklar mümkün değil bana kalırsa tartışmak yerine gerçekleri konuşmalısınız astra 1.3cdti ın 1.6nın yanında şansı daha fazla ikiside stock olursa kafa kafaya ama 1.6 max hız konusunda daha iyi o kaçınılmaz bir gerçek ama 1.3 e chip yapılırsa dediğim gibi 1.6nın içi çoook zor hatta imkansız düşünsene 120hp ve 280nm tork ki ben min overtuningden bahsediyorum bide max ı olsa neler çıkar bi düşün istersen sen ne yapabilirsin bu baapta en fazla 130hp belki okadar bile değil

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
ohh yükselll eline sağlık :D içimn yağları eridi bee :D:D:D

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
gökhan sende haklısında bişeyi unutuyorsun astra 1.3 cdti hafife alınacak bi motor değil adam 100 dolar verir gider ecu remapping yapar 30hp + 80nm tork artışı yapar bu çokda zor değil ozaman ne 1.6sı kalır ne bişi demedi demeee ki bu motorla standart turbo ile 300nmyi devirenler var ama turbonun değişken geometrisi saolsun düz turbolu araçlarda bu torklar mümkün değil bana kalırsa tartışmak yerine gerçekleri konuşmalısınız astra 1.3cdti ın 1.6nın yanında şansı daha fazla ikiside stock olursa kafa kafaya ama 1.6 max hız konusunda daha iyi o kaçınılmaz bir gerçek ama 1.3 e chip yapılırsa dediğim gibi 1.6nın içi çoook zor hatta imkansız düşünsene 120hp ve 280nm tork ki ben min overtuningden bahsediyorum bide max ı olsa neler çıkar bi düşün istersen sen ne yapabilirsin bu baapta en fazla 130hp belki okadar bile değil

tamam sana katılıyorum ama ben öncelikle oynanmamış motorlardan bahsediyorum. ve açıkcası erdoğanın astra 1.3 olmasına rağmen aşşağı yukarı kalktışta benmle aynı kalkıyor, ordan aklıma geldi bu soru.. Birazda araba konusunda ayran gönüllü oldğuım için acaba yine ayran gönüllüğümden mi bende olmayını beğendim diye düşünmüştyüm sorunun çıkış noktası bu esasında.. kimseninde tartışmasına gerek yok, netice bu konunun sonunda millet aracını satıp 1.3 alacak ya da 1.6 alacak diye bir şey yok, sadece fikir alış verişi...

erdoğan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
len hala aşağı yukarı diyosun geçtim olum seni işte kabullen burda da bunu açıkla :) kaç gündür kattın karıştırdın forumu kabullenemedin bi türlü bak senin yüzünden çoluk çocuk egosu tatmin ediyoruz burda :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
len hala aşağı yukarı diyosun geçtim olum seni işte kabullen burda da bunu açıkla :) kaç gündür kattın karıştırdın forumu kabullenemedin bi türlü bak senin yüzünden çoluk çocuk egosu tatmin ediyoruz burda :)

dur yaw sende kızıştırma ortakığı:Ç)) sen beni geç o bisikletle al bu arabada senn:) devir masraflarıda benden:)

erdoğan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aha döndük başa ya ne yapayım ben senin arabayı gökan zorla verecem diye uğraşıyosun kaç gündür insan dostuna bunu yaparmı kurtulmak istiyosan veririz bi hurdacıya olur biter neden benim başıma sarıyosun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...