1.6 Astra H Mi 1.3 Cdti Mi?

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

HANGİSİ DAHA ÇOK KEYİF VERİCİ??

• Kullanılan toplam oy
    65
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop:

valla bu sözler bile bu tartışmayı bitirmez birader adam nirvanaya ulaşmış aşmış kendini :kop: adama sormazlarmı madem okadar iyi bir arabaydı neden 3 gündür yerden yere vurduğun arabaya biniyosun bu ne denge sorunudur diye

Alaycı olmak kimseye birşey kazandırmaz. Yaşına göre daha olgun cevaplar beklerdim senden açıkçası. Belki de sen haklısın tamam belki arkadaşın devir saatinde bir hata vardır ama bu kadar dalga geçmenin sınırları zorlamanın da alemi yok.

Şimdi biri o aracı bulur 8000 devir yaparsa ( gösterge hatası bile olsa ) burda bu kadar alay ettikten sonra komik duruma düşersin. Arkadaş 1.6 astra h'lar 8000 devir yapar demiyor, devir saati 8000i göstermiş onun aracına mahsus olarak diyor.

Yere yatan adam ikonları gülmekten yarılma efektleri yakışmıyor.

erdoğan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence sen al o arkadaşıda bir okuma anlama kursuna başlayın 3 gündür konuşuyoruz hala benim ne dediğimi demek istediğimi anlamamışınız ikinizde çünkü okumadan körü körüne savunumaya geçiyosunuz.

arkadaşım bana ne 8000 devir 230 240 km yi gördüyse ben gökanla kafa yapıyorum siz ikiniz durmadan zıplıyosunuz konuya ben hiç birşey savunmuyor iddada etmiyorum benim için 1,3 gider 1,6 gelir dizel gider tüplü gelir astra gider bmw gelir şahin gelir gökan bilir beni ben daha hiç bir arabaya 1 sene binmedim bunada binmeyecem. ne bu sizdeki bu allah aşkı gibi 1.6 astra aşkı şunu unutmayın araba bir demir yığını bukadar bağlanmayın canımm :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
tamam artık yeter ya,, kimse bir şey yazmasın lütfen.. ben alacağım cevabı aldım.. konuda kapanırsa sevinirim( yönetim)

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arkadaşın avukatlığını yapmıyorum. alaycı konuşmalardan rahatsız olduğum için yazdım. Sen 8000 devir yapmaz demiyor olabilirsin, ama yapmış olan arkadaşla ( en azından hatalı gösterse de gördüm diyor ) alay etmeyi yanlış buluyorum.

Şimdi 8000 rpmi gördüm diyen kişi örneğin Savaş abi olsa ( yaşı bakımından aklıma geldi ) aynı alaycı tutumunu sergileyecek miydin?

1.6 motor aşığı da değilim, zaten 1.6 benzinli astra kullanmıyorum.

Lütfen üsluplara dikkat edelim gerisi 1.6 1.3 benim de umrumda değil.

Son düzenleme:

romeus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Arabaya Lpg Takilmaz Kardeşler...her Türlü 1.3 çünkü Dizel Hem Az Yakiyo Hem çok Kaçiyo Bende Benzinli 1.6 Var Daha Cebim Dolu Gezemedim :))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...