1.8 vectra c

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bence vectrann en makul modellerinden biri 1.8 ikinci elinn iyi olmaması büyük sorun değil bence zaten ikinci el alıcaksınız satarken çok zararınz olmaz diye düşünüyorum......

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
1.8 ii gibi aama bende 2.0t var aşırı yakıyor aşırı kelimesi bile bunun yanında az kalır şehir içinde ağresif kullandım ve birazda tarikten sonra 16.5 lt bile yaktım hatta bu yüzden arabayı geğiştirmeyi düşünüyorum şuan ben kullanmıyorum vectrayı aayağımdaki problem yüzünden babamın e200k kullanıyorum vectradan çok daha az yakıo . vectradanda aşırı memnunuz iç kısmı kullanılan malzemler donanımı güvenliği her yönüyle geçen adana opel arpelle görüştüm bizim vectrayı verip 2008 model 1.6 ile değiştimeyi düşünüyoruz ztn bundan sonrada arabayı annem kullanacak onunkinide sattık olmazsa 1.8 mi alsak bizde ya ? 1.6 çokmu yavaş yada çokmu kasıo ben arkadaşımınkini kullanmıştım pekte öle değil gibiydi ama 1-2 kez kullandım sadece 1.6 alıp sadece evden işe işte eve gelmek mantıklo olsa gerek çünkü yol toplam gidiş geliş 30 km etmez bile oda yeter ztn hem çok vergi hem çok yakıo 2.0t kimseye asla tavfiye etmem ama 1.6 kasıyorsa 1.8 gayet mantıklı daha üstünüde düşünme bence hem vectralarda gayet ii arabalardır kafanı takma

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar ve abilerim. 2018 yılında kullandığım b kasa 97 GLS aracımı sattım fakat kullandığım zaman zarfında b kasa beni çok üzdü.ama ne ikmetse vectradan kopamadim. C kasa yöneldim.b ksada yaşadığım sorunları (elektronik sensör motor) c ksada yaşar mıyım. Kullanıcıyı üzer mi. Tercihim 1.6

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bakımsız olan her araba sahibini üzer. Vectra'ların ortak noktası; hiç bir modeli de kalitesiz yan sanayi yedek parçaları sevmezler. Orijinal parçaları ilk anda biraz pahalı gelebilir ama uzun süre sorun çıkarmadığından daha ekonomiktir denebilir.