1. köprüde kaza yaptım

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
Öncelikle büyük geçmiş olsun.
Köprüde bende bu şekilde birkaç kaza atlatmıştım. Herkes dipdibe gidiyor. Birde aradan zıpçıktılar sağlayıp sollayarak ortalığın içine ediyorlar. Sonuç olarak devamlı fren yapan bir sürü araç. Köprü geçişlerinde her zaman tedirgin gidiyorum zaten.

Gelelim ikame araç olayına. Benim çalıştığım sigorta şirketi, aracını sigorta şirketinin servislerine bırakanlar için eğer tamir edilecek araç 3 gün den daha uzun serviste kalacaksa bir araç tahsis ediyor. Ücretsiz.

Sen hangi sigorta şirketi ile çalışıyorsun?

cevap yazan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

kaskom başak sigorta. yan çiziyorlar, araç tahsis etmek istemiyorlar. poliçede yazana göre aracı onların çekici ile çektirisek veriyorlarmış. köprünün üstüne hangi çekici girebiliyor? Ayrıca araç yürür durumda. Çok saçma bir durum anlayacağınız.

bakalım servis kitabına uydurmaya çalışacak. ama pek istekli davranmıyorlar. bakalım artık hayırlısı.

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakkını sonuna kadar almaya çalış. İkame araç diye bir özel şart koydularsa vermek zorundalar. Bunu şimdi vermeyecek te ne zaman verecek?

ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeş, sana ve yanındakiler7e bişey olmamış ya önemli olan o, allah beterinden korusun...........

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim kadarıyla hava yastıkları belli bir hızın üzerindeki çarpmalarda açılıyor. dolayısıyla olayda araba durur vaziyette olduğundan bence açılmaması çok süpriz değil...çok büyük geçmiş olsun

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmiş olsunn... enim bildigim kadarıyla arabaların onu degil arkası daha dirençlidir.. cunku on taraf ozellikle de tampon , kaput ve camurluklar darbeyi emer yayayı korumak için.. yani Audi nin dedigin gbi sadece cizilmesi beni de dusundurdu gercekten.. bu kadar mı saglamlık farkı var gercekten?

Joe_Sadriabi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.borauslusoy.com
biraz uğraştırdılar ama sonunda bir haftalık rent a car hizmetini almayı başardım. Bu arada araç 20 gün kalacak serviste. Bu hizmet de tam karşılamıyor ihtiyacı ama olsun hiç yoktan iyidir.