12 Dev Adam'a verilen prime itiraz

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bir arkadaşla bu prim meselesini konuşurken söz döndü dolaştı, başta takım kaptanı sonra da diğer bazı oyuncuların "CEMAAT" ile ilişkilerine geldi. Arkadaşın iddiası bu yöndeydi. Oyuncuların büyük bölümü cemaatçi olduğu için böylesine büyük bir prime layık görülmüşler. Tabi ben onun yalancısıyım. Kimsenin de günahını almak istemem. Ama iddia bu!

Primin büyüklüğünü ve bugüne kadar hiç kimseye böylesine büyük bir prim verilmediği gerçeğini düşünürseniz ne dersiniz, olabilir mi?

Hidayettir o isme baksana :) kesin cemaatten. hatta okyanus ötesinden aldıgı fetva ile başbakab huzurunda maddi manevi demiştir. bu da bi iddia.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hidayettir o isme baksana :) kesin cemaatten. hatta okyanus ötesinden aldıgı fetva ile başbakab huzurunda maddi manevi demiştir. bu da bi iddia.

Hidayet'in basketbolun "Hakan Şükür"ü olmadığını nasıl kanıtlayabilirsiniz?

Hakan Şükür bir tv programında yedi sülaleme yetecek para kazandım dememiş miydi? Olmaz olmaz demeyin, olmaz olmaz...;)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hidayet'in basketbolun "Hakan Şükür"ü olmadığını nasıl kanıtlayabilirsiniz?

Hakan Şükür bir tv programında yedi sülaleme yetecek para kazandım dememiş miydi? Olmaz olmaz demeyin, olmaz olmaz...;)

Hakan şükür gibi isim yapmış diğer futbolcular bırakın 7 i 70 sulalesine yetecek parayı kazanıyorlar kazanmışlardırda. Hakan şükür, hakan şükür olduğu için veya gülen'e duyduğu sempatiden bu parayı kazanmış değildir. Futbolcu kimliği ile kazanmıştır parayı.

Hidayet içinse dalgalı bi iddiada bulundum zaten. doğru bile olabilir. olmayabilirde. çok problem değil. ;)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hakan şükür gibi isim yapmış diğer futbolcular bırakın 7 i 70 sulalesine yetecek parayı kazanıyorlar kazanmışlardırda. Hakan şükür, hakan şükür olduğu için veya gülen'e duyduğu sempatiden bu parayı kazanmış değildir. Futbolcu kimliği ile kazanmıştır parayı.

Hidayet içinse dalgalı bi iddiada bulundum zaten. doğru bile olabilir. olmayabilirde. çok problem değil. ;)

Hakan Şükür'ün kazandığı paranın nereden geldiği değil, cemaatle ilgisinin olup olmadığı konumuz. Ki Şükür'ün cemaate yakın olduğu herkesçe bilinir. Demek istediğim Hakan Şükür gibi birisi futbolda yükselebilmişse elbette basketbolda da olabilir, neden olmasın? Zaten siz de söylüyorsunuz.

Yazdığınızın içindeki alaysı ifadeyi gayet tabi anladım ama hiç de doğru olabilirmiş gibi bir anlam çıkmıyor. İroni biraz fazla kaçmış...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Şampiyon Amerika ve oyuncularının 25er bin dolar aldığını duydum bir arkadaştan, ne kadar doğrudur bilemem.
Bugün haberlerde çıktı, demek ki doğruymuş :D

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Amerika bile oyuncularına 25'er bin prim verdiğine göre Amerikanlardan yaklaşık olarak 60 kat daha zenginiz. Bir o kadar da ... Neyse!

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28 milyon toplamda veya kişi başı verilmesi elbetteki fazlaoğlu fazladır ama
bu ülkede 28 milyonu hortumlayan peşkeş çekenleri önlesinler yeter
basketciler en azından tüm türkiyenin gözü önüde alıyor
ya 28 milyon hatta kat kat fazlasını gizli alanları hesaplayın

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Amerika bile oyuncularına 25'er bin prim verdiğine göre Amerikanlardan yaklaşık olarak 60 kat daha zenginiz. Bir o kadar da ... Neyse!
Sonuçta para bizim cebimizden değil, ABD'nin cebinden çıkacağına göre boşverin :). (Borç para dilenmek için ABD'nin kapısında dilenmiyormuyuz, alıp alıp ödemediğimize göre demekki benim tezim doğru :))

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam turkıyenın ıyı reklamını yaptılarda , bu kadarıda fazla yanı...